2737
2734
عنوان

دستبند و ... درست کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4108 بازدید | 37 پست
بدلیجات ی سن خاصی طرفدار داره باید جاشو واسه فروش پیداکنی هرچن وقت ی بارم ی مدل مد میشه ازاون باید ...

دقیقا همینطوره منم نشکن یکی دادم گفت من ازینا نمیپوشم چن خوشم نمیتد توهینه دیگه با لحن بد بگه اخه زحمت کشیدم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیاطی درآمدش بهتره  بلدی خیاطی رو ؟؟؟

بله عزیزم بلدم دوره رفتم  تمیزم میدوزم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2731
منم اینقد سردرگمم دنبال یه راهم برا کسب درآمد ارشدم ولی چ فایده هر کاری نمیتونم برم فقط استخدامی آگه ...

اره ای کاش منم مث شما سر در گم بودم ک شروع کردم دستبند و زیورآلاتو درست کردن ولی بازم میخوام خیاطی کنم منم دارم لیسانسمو میگیرم خیلیم رشته م سخته

آخه بدلیجات یه چیز ضروری نیست که مردم راحت بخرن ولی خیاطی نیاز همیشگی جامعه است 

دقیقا

من یه کاری دیدم تو نت بنظرم اسون بود ولی من ک تو  هنر بی استعدادم هیچ چی بدرد نمیخوره ولی کلا بنظر اسون بودو پرفروش  برا جهیزیه میخرن مردم ببین با هویه رو چرم کار میکردن و ست رومیزی و جا دستمال کاغذی یادم نیست دقیقا اسمش چی بود تا حالا زیاد ندیدم، آگه میخوای بری خیاطی برو فقط تو یه حیطه مثلا سیسمونی نوزاد عالیه، دوخت لباس و مانتو و....  حوصله میخواد 

خب نسبت به دیگران یک پله جلوتری که !!!

همون خیاطیت رو ادامه بده

دست ساخته هات  رو هم کنارش بفروش مطمئن باش فروشش بهتره  

دستبند و گوشواره شون رو ازت میخرن  با لباسشون ست کنن  😊

2740
دقیقا همینطوره منم نشکن یکی دادم گفت من ازینا نمیپوشم چن خوشم نمیتد توهینه دیگه با لحن بد بگه اخه زح ...

بدلیجاتو هرجایی ازت نمیخرن اونا ثابت یکیو دارن مگ اینک اشنا باشه بدی بگی بعد فروش پولشو بده

2706