2737
2734
عنوان

دستبند و ... درست کردم

4099 بازدید | 37 پست

سلام خانوما من همونم ک راجع به شغل خیاطی یا زیورآلات نظر خواستم من زیورآلاتو انتخاب کردم کلی هم درست کردم ولی فروششون کم بوده بااینکه خیلیم خوشگل بودن ب نظرتون چکار کنم بیخیالش بشم و ب جاش خیاطی کنم ؟؟؟

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زود ناامید نشو جاهای مختلف پیدا کن برای فروش کانال تلگرامی پیج اینستا کنارش خیاطیم برو لازم نیست ...

اخه تو پیج اینستامم تبلیغ میکنم ب آشناها هم نشون میدم ولی بازم اون بازدهی رو ک میخوام نداره گفتم بذارم کنار برا بقیه خیاطی کنم بهتره گویا

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2738
تو اینستا بفروش نگرفت؟ 

نه کسی سفارش نداده ک خیلی کم 

منم درست میکردم اصلا فروش نداشتم.باید بفروشی ب مغازه ای جایی

جدی ؟ اخه ب یه جایی دادم گفت کارم نیست بااینکه همه چی هم داشتا 

اخه تو پیج اینستامم تبلیغ میکنم ب آشناها هم نشون میدم ولی بازم اون بازدهی رو ک میخوام نداره گفتم بذا ...

باید مشتریای ثابت خودتو پیدا کنی بعد اونا ب بقیه معرفیت میکنن اینجوری فروشت بیشتر میشه...اما ب نظرم جفتشو میتونی کنار هم انجام بدی دستبندو حتی میشه بعد اینک سفارش گرفتیم درست کنی خیلی زمان بر نیست😊

2706