2737
2739
عنوان

داستان زندگی برادر مرحومم

| مشاهده متن کامل بحث + 22488 بازدید | 327 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای باورتون نمیشه داداشم روانی شده بود عاشقش بود هرچی مد میشد براش میخرید  اصلا اون دختره شهرس ...

عزیزم دیگه خیلی داری تند میری. دختر شهرستاتی یه تیپهایی میزد چیه. اتفاق بیا اینجا تا نشونت بدم تیم یعنی چی. ما تهران هم اومدیم تیپ زدنهای شما را هم دیدیم .

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
دوستان درك كنيد يكم داغ دار هستن استارتر

عزیز دل... خدا داغ عزیز رو به هیییچکس نده...

امیدوارم خدا به استارتر هم صبر هدیه کنه... چون داغ دیده... 

اما... 

نباید به بقیه توهین کنه.. و

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

بعد گفت من نمیتونم اینجا بمونم بیا بریم اهواز و اینا

اینم بگم ک اونا رسم جهاز نداشتن و همچی ما خریده بودیم

هرچی داداشم اصرار ک بمون گفت نه بیا بریم اونجا دامادمون می‌برد بانک پیش خودش باهم کار کنید

دقیقا منم ندیدم ولی دوستم اهوازیه میگه همش داف و پلنگن مخصوصا کیان پارس  البته عکس دوستاشو دید ...

مزون ها و مرکز خریدای اهواز چیزی از جایی کم ندارند همچنین دختر پسراش.

زن،زندگی،آزادی
2740

میشه بس کنید حالا باشماها نبوده که دختر شهرستانیو چراهمتون بخودتون گرفتید اه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خلاصه داداشم ک عاشق.... 

پاشد رفت

هرچی بود و نبود و بار زدن بردن

چندماه گذشت یروز ما همش ز میزدیم گوشی داداشم خاموش بود 

ب زنش ز زدیم گف ما طلاق گرفتیم دیگه ب ما زنگ نزنید

چندروز از داداشم خبری نبود بابام رفت اهواز

دختره گفته بود رفته و برید و نیست و... 

میشه بس کنید حالا باشماها نبوده که دختر شهرستانیو چراهمتون بخودتون گرفتید اه

شهرستانی توهین نیست افتخار میکنیم که شهرستانیم فقط با لحن درست باید بیان کنه.نه به عنوان تحقیر.عصر حجر که نیست

زن،زندگی،آزادی
اه خوب اومدی اهههه

والا دیگه فقط منتظر حرف و تیکه ان زشته بخدا

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2706