2733
2739
عنوان

داستان زندگی برادر مرحومم

| مشاهده متن کامل بحث + 22488 بازدید | 327 پست
خدا صبر بده به استارتر.اما من حرفهاشو باور نمیکنم.یک طرفه هرکس به قاضی بره، برنده است.ما خودمون داغد ...

دیگه چی بگم... 

من فقط شنونده ام و استارتر رو هم نمیشناسم.. و

براساس گفته های استارتر میگم که امیدوارم اگه اون زن مقصره تقاص پس بده. وو

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️
نه شوخی کردم ولی جدی یجوری میشم دست خودم نیست😁اخه خوزستانیا راحت دختر نمیدن به هرکسی‌.اینا دو دستی ...

فأميل بودن به غريب راحت دختر نميديم البته عربا سخت گير تَر هستن

مهربان باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اما برادرم تو خواب ایست قلبی کرده بود گفتن نارسایی بوده....  پر کشید  خدا برا هیچکی ...

خدارحمتش کنه کاش ازمال واموال خداامتحان کنه ازجون امتحان نکنه...

ازجون اولادش مخصوصاً

بنده خدامادرت چی میکشه!!!!

خدالعنت کنه زنشوواقعاًآدم ازیه ازدواج چی میخواد جزعشق ومحبت وعلاقه ی همسرش توجه ش حالابمانداین همه دم وتشکیلاتی که زیردستش بوده!!!!

خدارحمتش کنه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
خدارحمتش کنه کاش ازمال واموال خداامتحان کنه ازجون امتحان نکنه... ازجون اولادش مخصوصاً بنده خدامادر ...

بچه هامن الان دلم واسه اونم میسوزه ب اشتباهیی کرد حتی مامانشم نمیخوادش

خیلی گرون تموم شد و واقعا من کاره ای نیسم کینه م ندارم الان ازش خیلی حقیر شد

مامانم میگه انشالله خوب شه زندگیش

خداباید بگذره ما ک کاره ای نیستیم

بچه هامن الان دلم واسه اونم میسوزه ب اشتباهیی کرد حتی مامانشم نمیخوادش خیلی گرون تموم شد و واقعا من ...

من مادربزرگم سال۶۴داییم روکشتن توبهبوهه ی جنگ و...نتونستن ثابت کنن قاتلاش کیاهستن یه پسره۲۰ساله!

هنوزم که هنوزه چندین سال گذشته عکسشومیگیره توبغلش لالایی میخوونه دلتنگش میشه براش گریه میکنه انسولین میزنه بارهاتامرزکمارفته...

داغ جوون هزارسالم بگذره برای یه مادرخیلی سخته!

داداشتم چرابعدازاون خانم نتونست خودشوجمع کنه چون عاشقش بوده نتیجه ی اعتمادکردنش شداین!!!!

هرچیم بگیم خداجای حق نشسته تقاص اون روزهاشوداره الان میده مسلماً

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
الهی بمیرم خیلی جوون بود  خدا ب دلشون ارامش بده... من درک میکنم

خدانکنه عزیزم

ان شاا...خدابه دل همه ی داغ دیده هاآرامش بده وداغ فرزندهیچ مادروپدری نبینه خیلی سخته...

خدارحمت کنه برادرتوان شاا...درکنارخداآرامش داشته باشه وعشق ابدی تجربه کنه🙏

خدا دادششت رو رحمت که چقدر غصه خوردم براش..اولش خییلی ناراحت شدم از دست دختره ولی الان ی جوراییی دلم براش سوخت...امیدوارم هم خدا بخشیده باشش هم داداشت...امیدوارم که زندگیش بهتر بشه...

پناه برتو که بی واژه مرا میشنوی  
اصلا مهم نیست عزیزم باور نکردنت  🌹

دوست عزیز واسه در و دیوار که تعریف نکردی، واسه ما نی نی سایتیها تعریف کردی پس نظرمون خیلیم مهمه.

دوما هنوز پست خیانت زنداداشتو نخونده بودم که کامنت گذاشتم.بعدش که دیدم ، فهمیدم قضیه یه چیز دیگه بوده.

خدا رحمت کنه برادرتونو.

موفق باشید

دیگه چی بگم...  من فقط شنونده ام و استارتر رو هم نمیشناسم.. و براساس گفته های استارتر میگم که ...

صد در صد.هم زن خائن داریم هم مرد خائن.بر اساس حرف های استارتر زنداداش خائن بوده.خدا همه رو به راه راست هدایت کنه