2733
2734

من خودم وقتی تابستان سالی که دیپلم گرفتم رفتم کارخونه کیک و کلوچه ....بار اولم بود که به محیط اجتماعی پا می گذاشتم ..اصلن نمیدونستم  چه طوری با ادمها اطرافم باید رفتار کنم .....فکرکردم مثل  مدرسه است و داشتم با این و اون حرف میزدم وشوخی میکردم و می خندیدم که  صدام زدن تا منو با کارم آشنا کنند رفتیم یه جایی که پراز تخم مرغ بود و گفتن همه اینها را بشکن بریز تو سطل مخصوص منم شروع کردم تخممرغ شکستم .......لباس کار هم نبرده بودم آخر ساعت سر تا پام با تخم مرغ  یکی شده بود چه دورانی بود مسؤل رسمی شکستم تخم مرغ بودم  الان میتونم ادعا کنم که رکورددار تخممرغ شکستن در دنیام....... یه چند وقت بعد ارتقا  پیدا  کردم و شدم مسؤل ارد .........به اون موقعها یه روز از یه جای مهم که الان یادم نمیاد مهمون میخواست بیاد  فکر کنم استاندار بود الان یادم نمیاد همه جا تروتمیز بود قرار هم نبود بیان تو انبار ارد منم با خیال راحت سر تا   آردی داشتم می چرخیدم که یه دفعه دیدم در انبار بازشد همشون اومدن تو منم داشتم کیسه رو جا به جا میکردم مثل یه شبح شده بودم و ارد از سر و روم ارد  می ریخت تا ابرو هم هم سفید شده بود سلام کردم و یه کم کپ زدن  باهام  رفتن فکر کنم دلشون برا م سوخته بود چون موقع رفتن بهم   کادو هم داد......دلم برای همه  همکار اونجا تنگ هست  بااینکه چهره ها و فامیلی های اکثرشون رو فراموش کردم .اما هر وقت بوی کیک بیاد یاد اون موقع ها میافتم ............

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولین شغل من تو یه دفتر انتشاراتی بود. منشی و رییس دفتر و ابدارچی و خدماتیش همه خودم بودم!!!!!

یادمه اولین حقوقم 180 هزار تومن بود. 

از ذوقم چک رو همون روز بردم نقد کردم

با 90 تومنش هم برای همسرم هدیه خریدم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738
جالب بود كارِت من دانشجو بودم كه تو شركت پدرم مشغول به كار شدم پدرم فوق العاده سختگير بود بهم و ان ...

پروفایلت خودتی گلم؟؟؟

موهایی که هی روی سرمون داره سفید میشه ارث بابامون نیست🧓🧓 حرف های توی دلمونه❤❤❤
2706