2733
2734
عنوان

اولین شغل شما چی بوده....من کارگر کارخونه

| مشاهده متن کامل بحث + 3118 بازدید | 56 پست
بخاطر بارداری حتما دندانهایت ضعیف شده یه کم مواد کلسیم دار بخور  

نه از بچگی خراب بود تو حاملگی و اوایل زایمانم شیر ک دادم اکثرا شکست😞

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دستت درد نکنه استارتر مارو بردی به اون دوران

چقد باحال بود کار همتون. همه از دم شیرین

من دوجا دیگه ام کار کردم ولی لذت حال و هوای اون دوران و اون حقوقو نداشت با اینکه سخت تر هم بود

الانم صد حیف چندساله بیکار عمرمو میگذرونم

2728

[QUOTE=94047936]دستت درد نکنه استارتر مارو بردی به اون دوران چقد باحال بود کار همتون. همه از دم شیرین من دوجا دیگه ...[/QUO

خواهش میکنم عزیزم ...موقعها پولها واقعیت برکت داشت کلی خرید میکردیم 

اره یه لحظه تصویر سازی ک میکنم میبینم ک کادو از سر دلسوزی بوده چون اونا خودشون دست به سیاه سفید نمیزنن باید احساساتی میشدن... زندگی در گذر ثانیه هاست خواهیم نخواهیم  اخر سر داخل گونی اردی روانه گورستان موش ها خواهیم شد هی هات  بار آرد که خالی شد.. 

2740
[QUOTE=94047936]دستت درد نکنه استارتر مارو بردی به اون دوران چقد باحال بود کار همتون. همه از دم شیری ...

اره یه لحظه تصویر سازی ک میکنم میبینم ک کادو از سر دلسوزی بوده چون اونا خودشون دست به سیاه سفید نمیزنن باید احساساتی میشدن... زندگی در گذر ثانیه هاست خواهیم نخواهیم  اخر سر داخل گونی اردی روانه ی گورستان موش ها خواهیم شد هی هات  بار آرد که خالی شد

شما باید نویسنده باشید چرا که داستان سرایی و تصویر سازی جالبی از نقش تخم مرغ شکستن در ذهنها به یادگار گذاشتید 

نه دیگه الان جلسه ای یک میلیون میگیرم 😂

موفق باشید 🙏گفتم شاید از فرشتگان الهی باشید در جهت دستیابی به کاشانه ای در بهشت فی سبیل الله تدریس میکنید در این دنیای فانی 🤣🤣