2737
2739

بگین بخندبم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارسال یه عکس نشون دادم گفتم همین رنگی زیتونی خوشگل بود بعد ۵ساعت سبزه کم رنگ تحویلم داد چون دیرممشده بود چیززیادی نگفتم اومدم پسرم ازم میترسید😂😂😂فرداش رفتم توپیدم بهش گفت درستش میکنم درستش کرد اون رنگی که میخواستم شد😀

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2728

عروسیم موهامو دکلره گذاشت خودش داشت اس بازی میکرد منم هیچ تجربه ای نداشتم از رنگ و دکلره😐 فردا دیدم کف سرم قرمز شده بعد مدت ها فهمیدم موهام سوخته بوده الانم اثراتش هست موهام کم پشت و بی جون شدن بعد اون رنگ لعنتی😓

خدایا خودت مواظبش باش 🤲🏻😍

سوزوندن موهام زیر کلاه سشوار☹ و از اخر فر موهام باز شد .. موهامم مثل قیفی درست کرد 😡

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

موهای بلند افشونمو ورداشت با بیگودی و بابلیس فر فری کرد موهام شد تا بالای شونه ام 

شبیه زنای قدیمی با ارایش شکل زنای سلیطه 

پاشدم رفتم عروسی 

یعنی خود عادیم خیلییییییییی زیباتر از کار این ارایشگر میشدم و از اون به بعد به خودم قول دادم که هرگززززززززززززززززز ارایشگاه برای مراسما نرم 

خودم قشنگتر خودمو درست میکنم حیف پول 

پوله به جهنم ادمو شکل دیو میکنن 

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.
2738

وای یادم نمیره شب میخواس برام خواستگار بیاد اوایل که وکس اومده بود رفتم ارایشگاه که حسابی پرز و سرسیاه و همه چیو دربیاره با وکس یه بار انجام داده بودم خیلی پوستم صاف شده بود. پیشونیمو زدنی ریخت رو موهامو دستشو کشید یکمم گرفت به ابروم😲 نرفت که نرفت ابروم همونجور موند موهامم چون زیاد بود خرابکاریش اذیت میشدم وضع بدی داشت مجبور شدم فرداش نصفشو قیچی کنم

لطفا درخواست دوستی ندید

همين الان رو سرمه

و من بخاطر مسابقات دستم خاليه نميتونم رنگش كنم

خير سرش بهترين آرايشگاه شهر بود

رفتم دودى كنم الان عسلى زيتونى قهوه اى زرده 😐

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

واسه عروسی خواهرم رفتم آرایشگاه موهام خیلی بلند بود ،همونجور که دم اسبی بسته بودم همونجور کوتاهش کرد بعد بازش کرد دید کوتاه بلندی زیاد داره گفت یه دستش کنم برات ؟ گفتم نه آرایشم دیگه نمیخواد کنی . بخدا مثل پت و مت بودن

یبار انقدددر بد بند انداخت زیر گوشممم سرررخ سررخ شده بود و میسوخت. دیگه توبه کردم برم آرابشگاه واس اصلاح... 

هرکی میدید میگفت دسترنج شوهرته😕

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

ابروهای پرپشتم رو به ابروهای شمشیری مثل یانگم تبدیل کرد

سرعقدم هم کل ابرو تراشیده بودن

شب رفتم صورتمو شستم دیدم ابروهام نیستن

شوهرم کپ کرد

ارایش کم برای عقد میخواستم هفت قلم ارایش کرده بود

رفتم گفتم سر موهامو کوتاه کن مدل زد خورد کرد موهامو داغون شد 😐

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2706