2737
2739
عنوان

خاطره از گند هایی ک آرایشگرا ب سرمون زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 33 پست

از  گند گذشته بود قششششنگ رررریده بود اون وسط. عروسی خواهرزاده ام بود کلی تاکید کردم ساده میخوام چ اصراری هم داشت نگاه آینه نکنم وای خدا شده بودم مثل روووووح بجان خودم زنداداشم اومد نشناختم😂

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی ابروهامم اصلا نفهمیدم کی تیغ زده! اخر شب فهمیدم

واس عروسی منم تا نصف تراشیدن بدون اینکه سوال از آدم بپرسن.. 

من خنگم انقدر استرس داشتم حواسم نبود ب چیزی، شب ک شستم گفتم عه ابرووهام کووو خخخ

ولی خوشگل شده بودم بهم میومد🤭🤭

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2731
من مشكلي با خرابكاري هاشون ندارم به هر حال ادميزاده پيش مياد اشتباه كنه مشكلم با اون سليطه بازيه بع ...

وای دقیقا فکر میکنه صغری رو تبدیل کرده ب جنیفر از نظر خودش

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

من برای عروسی یه رنگ مرجانی خوشکل بود(رنگ سالو میگم) بهش گفتم این رنگیش کنه برام موهای منم دور رنگ میگیره چشمتون روز بد نبینه ارایشگره هی میومد تا رنگ نگرفته خلاصه دوبار اومد تا رنگ نگرفته دیگه هر چی اصرار کردم گفت خودم میدونم کی بیام اغا این ارایشگر ما شروع کرد ناهار خورد و هی من غر میزدم بعد ک غذاشو خورد من سر و صدا دادم اومد نگاه موهام کرد رنگ ارایشگره پرررررید گفت بیا بشورمش اغا ما موهامو شستیم تا قرررررمزززززز قرمز شده بود اینقد گریه کردم کلا بهم میگفتن آنشلی😂😑

میشه برام یه صلوات بفرسی😍🙏🏻
2740

واااااي رفته بودم اپيلاسيون يعني افتضاحح بود احمق خانم

بعد موم انداختن با اپليدي شروع ميكرد تميز كاري

تصور كنيد بيكيني و هرجا ديگه رو

الان رفتم تو فكر ك مگه زبونمو خر خورده بود ك سكوت كردم

برای نامزدی برادرم 

با خاهرم رفتیم ی سالن معروف 

اول خاهرم نشست ارایش کرد افتضاححح بعدم شینیون کار اومد با اخم و تخم موهاهشو الکی جمع کرد و یه رشته هم پیچید انداخت کنارصورتش بعد بمن گفت تو بشین گفتم‌من نمیخام مرسی پشیمون شدم 

بزور میخاستن منو بشونن درست کنن 

خاهرم هم بمن فحش میداد میگفت تو هم باید بشینی ارایشت کنه

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

شوهرم از ارایشگر اونقدری که میترسه از عزراییل نمیترسه

هر دفعه مادر و خواهر و منو دیده که ارایشگرا ریدن بهشون تا میگیم ارایشگاه چهارستونش میلرزه

بیچاره خواهرشوهرم که هزار بار داغونش کردن

تا عروسی دعوتیم میگه پولو ارایشگاه میدم خودت ولی خودت ارایش کن اونا وحشتناکت میکنن

😂😂😂😂😂

واس عروسی منم تا نصف تراشیدن بدون اینکه سوال از آدم بپرسن..  من خنگم انقدر استرس داشتم حواسم ن ...

وای منم شب شستم ترسیدم از قیافم..شوهرمم همینطور. ابروهامو تراشیده بود شکل خود ابرومو کشیده بود! پشت موهامم ندیدم ولی چندتا حلقه اویزون کرده بود که وسط رقص تو تالار یهو باز شدن همه!! چندتا دونه مژه چسبونده بود که از مژه خودمم کوتاه تر بود. نه کانتوری نه سایه ی جالبی..هیچییی

خداروشکر رنگو پیشش نرفته بودم

واااااي رفته بودم اپيلاسيون يعني افتضاحح بود احمق خانم بعد موم انداختن با اپليدي شروع ميكرد تميز كا ...

آخه همون اول طلبکارانه با آدم برخورد مبکنن یا خیلییی قربون صدقه ادم میرن ک ادم روش نشه چیزی بگه... 

اینام شگرد دارن واس خودشون خخخخ

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

عروسی یکی از اشنا ها بود رفتم ارایشگاه من شبیه جادوگرا درست کرده بود وقتی عکسمو برای خاهرم فرستادم بدبخت کپ کرده بود همش میگفت تو روخدا بگو ارایشتو پاک کنه

به وقت تولد دوقلوها