2733
2739
عنوان

زن همسایه و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7662 بازدید | 100 پست
اگه شوهر شما نر۶ در خونش اونو با تاپ نمیبینه . عزیزم نزار دیگه شوهرت بره در واحدشو بزنه . فلش پیدا ش ...

اخه داشت میرف سرکار تانصفه شب نمیومد مثلا واس اینکه شوهره اون نیاد رف..چون میدونه من باز نمیکنم در و رو مرد غریبه

اره باید همین کارو کنم.....اینا دوماه پیش رفته بودن ..من خوشحال شدم ...صاحبخونشون خونه رو فروخته بود ...

خیلی حواست باشه یه تشری دعوایی چیزی بازنه بکن .این زنیکه مشکوکهه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حساس چیه خواهر مننننن؟؟؟؟ 

وای بخدا من تو این وضع افتضاح جامعه حاضر نیستم با شوهرم برم بیرون ک یه وقت چشش نیفته به اینا الحمدالله همشم سر کاره اگرم بریم بیرون همش مواظبشم اگ دیدم یه جا وایسادیم که از این زنای بی حجاب هست بینشون وای میستم ک یه وقت نخوره ب شوهرم بخدا کور شم اگ دروغ بگم.... الکیه مگه فقط مال منه حالا هرچقدم بد باشه دوسش دارم........ بخدا خوندم برق از سرم پرید ... یه جوری رفتار کن ک زنیکه بدونه رو شوهرت حساسی هیچ وقت نذار تنها باشن هر چقدم ب شوهرت اعتماد داری ب اون زنه ک اعتماد نداری 

زیاد حساس شدی خب تازه اومدین هنوز سوال دارن  با شوهرت میحرفن با شما دمخور نشده هنوز سلام نداده& ...

جالبه مطلقه یا مجردم نیست که مجبور باشه ریز سوالهاشون رو شب و روز از این اقا بپرسه یه خرفی میزنید شما

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2731

باقی کاراش که افتضاحه. درباره با تاپ اومدنش دم در و اینا فکر کن خارج از کشوری. 

من میگم ایران آماده حجاب اختیاری نیست بخاطر همینه. چون هنوز مردم عادت ندارن 

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2738

حساس نباش ولی خیلی مخملی قهوه ایش کن...این دفعه دیدیش تو باشوهرش احوالپرسی گرممممم  کن...بعدم تا میبینیش تو روتو کن اونور ک سلام نکنی....یابو علفی

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
زیاد حساس شدی خب تازه اومدین هنوز سوال دارن  با شوهرت میحرفن با شما دمخور نشده هنوز سلام نداده& ...

سلام کردن دمخور شدن نمیخواد،سوال دارن میتونن با سرووضع مناسب بیان بپرسن

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
اخه داشت میرف سرکار تانصفه شب نمیومد مثلا واس اینکه شوهره اون نیاد رف..چون میدونه من باز نمیکنم در و ...

عزیزم اگه ریگی به کفشش نباشه جلوی شوهرش شکل لباس پوشیدن و برخوردش با وقتی همسرش نیست تفاوتی نمیکنه همینکه تو این دوزمان شمایل ظاهریش متفاوته نشون میده طبیعی نیست حواست به زندگیت باشه لزوما هم قرار نیست همسرت رو به  بیراهه بکشه بعضا باعثبی ابرویی ناخواسته میشن همون اش نخورده و دهن سوخته

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
باقی کاراش که افتضاحه. درباره با تاپ اومدنش دم در و اینا فکر کن خارج از کشوری.  من میگم ایران ...

ببین با تاپ اومدنش اصلا واسم مهم نی ...میدونی  خودش با رفتارش حساسم کرده..یکسری درشون باز بود جلو در بود با تاپ بود تا من و دید بدو بدو رف قایم شد که مثلا تاپ دارم ...الان من نامحرمم شوهرم بهش محرمه اصلا شاخ دراوردم

ببین با تاپاومدنش اصلا واسم مهم نی ...میدونی  خودش با رفتارش حساسم کرده..یکسری درشون باز بود جل ...

حرفت درسته خانومه مشکل داره. شوهرت چیزی نگفته از اینکه زنه یه جوریه و اینا؟

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2706