2733
2734
عنوان

زن همسایه و شوهرم

7655 بازدید | 100 پست

بچه ها من اصلا ادم حساسی نیستم  ...اما یه همسایه داریم هر روز به یه بهونه از ساختمون زنگ میزنه به شوهرم چون شوهرم مدیر ساختمونه...هفته پیشم سر اینکه کدوم انباری مال کدوم واحده اختلاف بود چون خونه نو..تازه کلید خورده ...نمیدونن کدوم انبار مال کیه تو سندم درس ادرس نداده..اما شوهرم به سازنده ساختمان زنگ زده پرسیده...این خانمم زنگ زد میشه انباریمو نشون بدید...شوهرم اومد گف با تاپ اومده جلو در انباری و نشونش بدم  بعدم رفته تو انباری که من تمیز کنم اینجارو پس ....  اخه طبقه همکفه انباری ام اونجاس ...یا من و شوهرمو با هم میبینه به من سلام سهله حتی نگاهم نمیکنه که مجبور نشه سلام کنه ..اونوقت پیش من یه ربع با شوهرم حرف میزنه به بهونه ساختمون..به من چه تنها باشم چه با شوهرم سلامم نمیده فکرمو مشغول کرده..تازه دفعه قبل ما داشتیم میرفتیم مهمونی  جلو در ساختمون واستاده بودم شوهرم وسیله جا گذاشته بود رفته بود بیاره..تا من و دید روشو کرد اونور رد شد تا اسانسور و زد که سوار شه ...شوهرم اومد پایین قشنگ با اون 5 دقیقه سلام و علیک کرده و الکی کشش میداد خیلی ناراحت شدم مگه من چیکارش کردم  .. یکسری ام شوهرم فلش پیدا کرد از جلودر زنگ زد به شوهرش که مال شماس  اونم گف اره میشه بدیش خانمم من سرکارم به خانمم خبر میدم..شوهرم رف جلو درشون زنه گفته بود کیه شوهرم گفته بود همسایتون اما باز با تاپ اومده.اینم بگم متاهله و جلو شوهرش اصلا اینطور نیس اگه جلو در بیاد با لباس مناسب میاد..من بیخود حساس شدم؟؟؟به شوهرم اعتماد دارما اخه همه چی و خودش میاد میگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید حساب کار بدی دستش ب شوهرتم بگی محل سگگگ. بهش ندههه از مدیریتم انصراف بده ک بهونه نداشته باشه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2738
2706