2737
2734
عنوان

با این حساب من چقد از شوهرم ماهیانه بگیرم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1981 بازدید | 132 پست
بقیه کدوم پول؟شوهرم میگه اصلا اضاف نمیارم !!مثلا شده قسطاش عقب افتاده ا/۵حقوقشو داده بانک!هنوزم عقبه ...

خب شما که میبینی اینطوریه درکش کن.همون پول یارانه رو فعلا قبول کن و تحت فشارش نذار.گناه داره یا اینکه خودتم برو سر کار

و خدایی که به شدت کافیست....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیه کدوم پول؟شوهرم میگه اصلا اضاف نمیارم !!مثلا شده قسطاش عقب افتاده ا/۵حقوقشو داده بانک!هنوزم عقبه ...

خوب عزيزم برنامه ريزي كنيد براي خرجتون ببين چقدر ميره چقدر ميمونه؟

ادم بايد خرج و دخلش بهم بخوره 

بنده خدارم ندار تو فشار 

بيمه نيستين؟دندوناو درست كني؟

2731
خرج خونه هم با خودش بکنتش هفتصد خرج خونه و خرجی خودش هم از همون پول برداره زن ها مدیریتشون بهتره میت ...

آخه بخوان نون و گوجه هم بخورن بازم بیشتر از هفتصد میشه، دیگه کجا پول میمونه برای خودش؟ تو رو خدا شما محاسبه تون اشتباهه یا من بد خرج میکنم؟☹☹☹

کج کلاه خان یارمه
خب شما که میبینی اینطوریه درکش کن.همون پول یارانه رو فعلا قبول کن و تحت فشارش نذار.گناه داره یا اینک ...

اصلا کاری نیست ک برم بچمم کوچیکه و شهر غریبم باورت میشه من چندساله موهامم رنگ نکردم ارایشگام نمیرم خودم ابرو بر میدارم لباس تو خونم کهنه شده لباسا خیلی گرون شده اگه بتونم این ماه ۲دست بگیرم ک لباسام ضایعس ۸تیر تولد دخترمونه دوست داریم جشن بگیریم ولی موندیم

2738
دوستان یه حرفی میزنن دیگه.خداییش با این شرایط آدم نباید زودم بچه بیاره تو این مملکت داغون.

آخه حقوق ما خیلی بیشتر از استارتره ولی من ماهی پونصد نمیگیرم. بیشتر ماهها کم میاریم بخدا

کج کلاه خان یارمه
خوب عزيزم برنامه ريزي كنيد براي خرجتون ببين چقدر ميره چقدر ميمونه؟ ادم بايد خرج و دخلش بهم بخوره&nb ...

اره بیمه ایم ولی این شهری ک ما هستیم فقط پر کردن انجام میده

آخه بخوان نون و گوجه هم بخورن بازم بیشتر از هفتصد میشه، دیگه کجا پول میمونه برای خودش؟ تو رو خدا شما ...

والا ما چهار نفریم کل خرج خونه میشه یک میلیون استارتر که دو تا و نصفی هستن مگه چه قدر خرید میکنید در ماه؟ 

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
آخه حقوق ما خیلی بیشتر از استارتره ولی من ماهی پونصد نمیگیرم. بیشتر ماهها کم میاریم بخدا

قسط و بدهی دارید؟

هر کسی می تونه بهت نگاه کنه. پیدا کردن اون آدمی خیلی کم اتفاق می افته که همون دنیایی رو می بینه که تو می بینی. 
2706