2733
2734
عنوان

با این حساب من چقد از شوهرم ماهیانه بگیرم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1981 بازدید | 132 پست
ببین چندتا شورت کش دار دوتا شورت آموزشی دو بسته کهنه بهداشتی بخر تو خونه تو شورت ش کهنه بزار اگه ...

شورت اموزشی داره ولی از روناش میزنه بیرون شورت کش دار هم داره با کهنه براش میبندم اذیته جیغ میکشه در میاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😥😥

غصه نخور همه مشکل دارن،ما400ی وام داریم400ی وام دیگه 200ی وام دیگ،400اجاره خونه،400قرعه کشی،300کرایه ماشین شوهرم تا سرکار حالا خوردوخوارکی وخرید و این چیزا بماند😢😢 من حق دارم گریه کنم یا ن؟؟

برام دعا کنین محتاج دعام🙏🙏
2742
2738
به نظرم شما هم برو سرکار و کمک هرجش باش،بنده خدا گناه داره با این شرایط اقتصادی بچت هم زودتر از پوش ...

دارم کمکم یادش میدم ولی خودم نمیتونم سرکار برم شهر غریبم بچم کوچیکه مهد گذاشتنم پول میخواد

والا ما چهار نفریم کل خرج خونه میشه یک میلیون استارتر که دو تا و نصفی هستن مگه چه قدر خرید میکنید در ...

ما اصلا خریدمون مشخص نیست. بعضی ماهها خرجمون خیلی میشه چون مجبور میشم گوشت و برنج و روغن بخرم. وقتی اینا رو داشته باشم اون مبلغ کم میشه. در ماه خرج بچه ام هم هست که شیرخشکیه، پوشک میخواد، قطره، اسباب بازی، لباس. برای خودم چندوقت یکبار میخرم. شوهرم خرجش کمتره. خورد و خوراکمون رو حساب نکردم تا حالا، اصلا طوری نیستیم که بگم این ماه اینقدر هزینه شد چون خریدمون مشخص نیست. حس میکنم مدیریتم ضعیفه😕😕😕

کج کلاه خان یارمه
حقوقش چقده بنده خدا😥یا ابوالفضل بخدا غصه گرفتتم

اینم بگما من اصلا ناشکری نمیکنم چون ما ازصفر شروع کردیم خدارو شکر تا ی حدی با فشار تونستیم خودمونو بالا بکشیم

برام دعا کنین محتاج دعام🙏🙏
😰😰اخیلی شرایط بدی شده من همون یارانم ک میگم خیلی پیش اومده دادم بخودش

عزیزم ما ماهی ۶ ملیون قسط داریم

حقوقش حدود ۱ یا ۱ملیون و نیمه

ی بچه یک ساله دارم و باردارم هستم

حتی قرص کلسیم هم ندارم برا خوردن

دکتر هم نمیتونم برم😐بازم بگم امیدوارشی؟غذا هم ک هیچی نیس باید هرچی پیدا میشه بپزم

۷۰۰ میره قسط و اجاره میمونه ۱۲۰۰ خوردو خوراکم با بچه اصن میگیم ۵۰۰ کم کمش خوبه ۳۰۰ یا حدااقل ۲۰۰ ب ...

فیش آب برق گاز تلفن اینترنت  و موبایل

شار  ژ ساختمون

هزینه کرایه تاکسی یا اگر دارن تعمیر و بنزین وسیله نقلیه پول برای اسباب کشی سالی یکبار (اگر مستاجرن)

هزینه های بیمه یا دکتر رفتن و عکس و آزمایش

احیانا کادو به مناسبت های مختلف برای اطرافیان از جشن دندونی بگیر تا تولد و عروسی و منزل مبارکی

احیانا سالی یکبار مسافرت 

فکر کنم با جزییات حساب کنی هیچی اضافی نیاد.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706