2733
2734
عنوان

شوهرم.....

| مشاهده متن کامل بحث + 223534 بازدید | 1266 پست

نه حالا خدابيش اينو بگين چرا باچهارتاصحفه رفته داخل پربازديد ها🙄🙄🙄

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حوصله سر برن باهاش احساس راحتی نمیکنم اصلا یه جوریه اونجا

ببین اخه من میدونم سنمون فرق میکنه حرف ها بهم نمیخوره دیگه دوستم نیس که باهاش دیونه بازی بکنم ولی از ی طرفم مامان شوهرمه جزئی از خانوادمه بالاخره منم عروسشم ی انتظاراتی از من داره من نمیگم‌که هر روز بریم بشینیم ور دلشون

❤Che khobe ke daramet
2731
ببین اخه من میدونم سنمون فرق میکنه حرف ها بهم نمیخوره دیگه دوستم نیس که باهاش دیونه بازی بکنم ولی از ...

اخه با مامانم خییلی حرف دارم اصلا تموم نمیشه ولی با اون ن 

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
عزیزم کار پیش اومده دیگه..چن ساعت تحمل میکردی.عمدی نبوده که...در عوض شب که اومد میتونستید کلی خوش بگ ...

من وقتی بهش گفتم دیگه نمیتونم بمونم فکر کرد از خانوادش خوشم نمیاد در حالی ک من اصلا همچین منظوری نداشتم

دقیقا میفهمم چی میگی استارتر برامنم پیش اومده واااای میخواستم لباساخودمو جر بدم اون روز ازشدت عصبانیت

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2706