2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هرکی سرش تو لاک خودش باشه

باور کن یکی خوب باشه همیسه اون یکی بده باور کن..

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2738

مث زن داداشم باشه که به مامان بابام خیلی احترام میزاره و ما هم متقابلا احترام میزاریم، رفت و آمدمونم ماهی یه بار اینطوریاس دوری و دوستی، من خودم به شخصه با خودش و سبک زندگیش زیاد حال نمیکنم ولی همین ک با داداشم خوبه برام کافیه و بقیش به من ربطی نداره و خداییش برامم مهم نیس نمیدونم چرا

چی؟

عصری تاپیک یه خواهر شوهر کم توقع بودیمکه اینارو میگفت   

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
واااا چکار کرد مگه؟؟؟

همش ازمن بد میگفت..داداشم بوسم میکرد حسودی میکرد..یا مثلا من تو خونمون ب همه میگم کی چیکار کنه بچه کوچیکم ولی خونه مامانم رو دست من میچرخه.رفته ب داداشم گفته بمن دستور میده..ماه رمضون مهمونی داشتیم ساعت هشت اومد دو دقیقه ب اذان بود..گفت چیکار دارین بکنم گفتم فقط اذون مونده اونو تو بگو

2706