2737
2734
عنوان

کسایی که آی یودی گذاشتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای یو دی خیلی چیزه بدیه چه بهت بسازه چه نسازه عوارضی مثل فیبروم و کیست سینه و هزار تا مشکل جسمی و روحی داره که من هنوز بخاطر 6 ماه گذاشتن دارم چندسال تاوان میدم کسای دیگه هم دیدم که بااینکه بهشون ساخته اما دچارمشکل شدن بیشتر از اینم حال ندارم توضیح بدم خاه پندگیر خواه ملال

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2731
بعد ببخشید بارداری تون ناخواسته بود

نه. میخواستم باردار بشم رفتم درش اوردم همون ماهم باردار شدم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
ای یو دی خیلی چیزه بدیه چه بهت بسازه چه نسازه عوارضی مثل فیبروم و کیست سینه و هزار تا مشکل جسمی و رو ...

پس چرااستفادش آزاده؟ازقرص که بدترنیست یه چیزی که تقریبابیرون بدنه جایی که رحم حس نداره وکارش مجزاست شایدمشکلات شماازاون نبوده باشه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
واسه سزارینیا دردش بیشتره?

من سزارین بودم. دردش زیاد بود. نه موقع گذاشتن و برداشتن. موقع گذاشتن و برداشتن دردش معمولی بود ولی دوساعت بعدش یه دلدرد حالت پریودی خیلی بد داشت. ولی می ارزید. سالها راحت بودم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
اینجانب ۸‌ماه آی یو دی داشتم الانم ۱۲ هفته باردارم🤚

ناخواستع؟؟؟؟؟

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
پس چرااستفادش آزاده؟ازقرص که بدترنیست یه چیزی که تقریبابیرون بدنه جایی که رحم حس نداره وکارش مجزاست ...

گفتم که خواه پندگیر خواه ملال 

منم قبل گذاشتن بهم گفتن ولی تا تجربش نکردم باورم نشد

به نظر میرسه همون قرص و کان دوم با هم بهتره

قرص بدنوکلامیریزه بهم کا ن دوم هم که شوهرافتخارنمیده😅میگم پس بروآمپول بزن خودت عقیم شو😅😅😅✌✌✌

قرص بدنوکلامیریزه بهم کا ن دوم هم که شوهرافتخارنمیده😅میگم پس بروآمپول بزن خودت عقیم شو😅😅😅✌✌✌

دقیقا اینم عین قرص هم روح و روان رو میریزه بهم هم جسم رو

عقیم که نمیکنن دیگه وگرنه من نفر اول صف هستم😂 همون قرص و کا ن دوم استفاده میکنم

2706