2737
2739
عنوان

کسایی که آی یودی گذاشتن بیان

754 بازدید | 87 پست

دردداره موقع گذاشتن؟درچه حده وتاکی ادامه داره؟مطمئن هست آیا؟گذاشتنش چقدرطول میکشه؟

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

درد نداره مثل معاینه کردنه، روش خوبیه ولی باید بهت بسازه من برام بد بود پریودیام شدید شد بعد از یکماه برش داشتم 

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد نداره مثل معاینه کردنه، روش خوبیه ولی باید بهت بسازه من برام بد بود پریودیام شدید شد بعد از یکما ...

گذاشتنش چقدرطول میکشه من اصن نمیتونم تصورکنم زیرلباسموخونی پیششون بکشم پایین

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2731
نیم ساعت قبل اینکه بری مطب دوتا مفنامیک اسید باهم بخور.درضمن دردش اصلا زیاد نیست.درحد درد خیلی کم پر ...

فقط لحظه گذاشتن دردداره؟یادرداش ادامه داره؟

2738
استارتر با اجازت ✋ اگه کسی میدونه لطفا بگه خانمی که ای یودی میذاره موقع رابطه همسرش متوجه ای یودی م ...

اینومیدونم که متوجه نمیشه ومیتونی ازدکترت بخوای نخش روکوتاه کنه

استارتر با اجازت ✋ اگه کسی میدونه لطفا بگه خانمی که ای یودی میذاره موقع رابطه همسرش متوجه ای یودی م ...

نه متوجه نمیشه ،یکسال، ولی میگن هرشش ماه بری چک کنن

یا ولی عصرعج نگهدار فرزندانم باش. نامه سرنوشتم را به شادی وخوشبختی وبرکت امضاکن.
2706