2737
2734
عنوان

کسی تودوران عقدهست که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3421 بازدید | 176 پست
درسته عزیزم...حق حبس دارم

پس خیلی خوبه . اینجوری فشار روش هست مجبور میشه راضی به طلاق توافقی بشه راحت میشی. البته من پیشنهاد طلاق نمیدما اول همه تلاشتو بکن اگه دیدی واقعا نمیشه اونوقت به طلاق فکر کن.

✌نیام رو میسازم تک نفره😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس خیلی خوبه . اینجوری فشار روش هست مجبور میشه راضی به طلاق توافقی بشه راحت میشی. البته من پیشنهاد ط ...

طلاق توافقی میده...من میخوام مهریه بگیرم حقمو

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2728

فاطمه میدونی مهریه یجورایی طبق شرع و قانون برای کسیه که ببخشید رابطه دارن و نیاز مردشو برطرف میکنه.توی قران به عنوان هدیه اومده ولی اینجا این معنیو میده.پس اینجوری مهریه  حقت نیس.

درکت نمیکنم چرا انقد اصرار به گرفتن مهر و نفقه داری؟اینجوری ثابت میکنی بنده پولی و از این عقد و اینا پولش بیشتر ارزش داشته.یکی اینجا گفت مهرشو ببخشیده چون زندگی و آرامش میخواسته.ولی فک کنم تو یه جورایی میخوای این سه سال حروم نشه نه؟چون انقد که حرص مهر و نفقه میخوری و دربارش از 100وکیل میپرسی یبار برای آرامش زندگیت با مشاور پیش نرفتی 

ببخشید انقد رک گفتم ولی اینجور نشون میدی...اگه اشتباه میکنم از اشتباه درم بیار و حلالم کن  

آهان . ولی با یه مبلغی توافق کنید تموم بشه . الکی خودتو الاف دادگاه ها نکن تهشم هیچی دستت نمیگیره فقط الکی عمرت تلف میشه . انشالا هر چی که دلت میخواد واست اتفاق بیفته🌹

✌نیام رو میسازم تک نفره😍

تو که همه اینارومیپرسی آخرش نهایت واکنشت اینه که پروفایل و امضاتو عوض کنی!

اونایی هم که جواب میدن خودشونو خسته میکنن

نهایتش طی یه تاپیک انتحاری یه برچسب حسود میخوره به پیشونیشون

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
2740
فاطمه میدونی مهریه یجورایی طبق شرع و قانون برای کسیه که ببخشید رابطه دارن و نیاز مردشو برطرف میکنه.ت ...

درصورتی مهریه حقم نیست وازش میگذرم که من حاظربه ادامه ی زندگی نباشم وبخوام فقط تموم بشه بره پس میگم گوربابای پول من نمیخوامش وبازندگیش بازی کردم بزار بره پی کارش..‌‌مهریه ونفقه حقم نیست......ولی وقتی من نزدیک به سه ساله که توزندگیشم وسرهرمسئله ای زرت وزرت قهرکرده وهرموقعم حرفی زدم یااعتراضی کردم گفتن بروهرکاری میخوای بکن وقتی بعدسه سال که باآبرو واحساسات من بازی کرده راحت میگه طلاق وقتی سه سال عمرو جوونیه من وخانوادمو بازیچه ی خودش کرده پس حقشه که تاقرون اخر مهریه ونفقه رو بده تادیگه بازندگیه کس دیگه ای اینطوری راحت بازی نکنه

خستم کردی هرتاپیکی میرم تویی

ببخشیددیگه من مثل شما خوشبخت نیستم تاپیک درمورد مسافرت رامسرم بزارم من بدبختم ودرمورد بدبختیم تاپیک میزنم.‌.انشالاهمیشه خوشبخت باشی

اره واقعا خیلی روحیه ی بالایی داشتی ولی خب یه تفاوت بامن داشتی اونم اینه که نامزدتو نگفته بود نمیخوا ...

هه شوهر من بهم گفت ی تار مو مادرمد به صدتای تو ننیدم

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
هه شوهر من بهم گفت ی تار مو مادرمد به صدتای تو ننیدم

ایک به من گفت نمیخوامت برو جداشو...خداییش نامزدت اینو میگفت دق نمیکردی(خدایی نکرده)؟

درصورتی مهریه حقم نیست وازش میگذرم که من حاظربه ادامه ی زندگی نباشم وبخوام فقط تموم بشه بره پس میگم ...

اینو در نظر نمگیری ک عقد دوران آشنایی هست حالا ک اخلاقتون باهم جور نیس پس توافقی بهترین گزینه س

یه روزِ خب میاد ، که ما همو نکُشیم،، به هم نگاه بد نکنیم ،،، دست بندازیم رو شونه های هم ،،، مثل بچگی ها تو دبستان
2706