2733
2734
عنوان

کسی تودوران عقدهست که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3421 بازدید | 176 پست
راس میگیا😔😔😔😔😔😔چه تلنگری

فقط میگی خوبه خوبه چیش خوبه؟؟؟؟ هی میگن سیاست چه سیاستی؟؟؟ پسری که کارداشته، باشه یه خونه بالا سر ننه، شو یه ماشین معمولی زیاده فک نکن این چیزه خاصیه مهم اخلاقه.... مهم ارزش و احترامه 

یه بار تاحالا بهت پونصد تومن داده بدون اینکه بازخواستت کنه بگه واسه خودت برو خرج کن یه بار شده بگه خ ...

اسکرین گرفتم ازپستت

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میگی خوبه خوبه چیش خوبه؟؟؟؟ هی میگن سیاست چه سیاستی؟؟؟ پسری که کارداشته، باشه یه خونه بالا سر نن ...

اوهوم اره واقعا...اررره

2731
اوهوم اره واقعا...اررره

واسه خودت میگم به خدا ده سال دیگه یه خاطره خوش نداری که با یادآوریش لبخند بزنی بعد فامیل ببخشید ببخشید بذار گوه بخورن حرف بزنن یعنی تو خودتو تباه میکتی که فامیل پشت سرت حرف نزنه به فکر خودت باش... زندگی عاشقانه خیلی مهمه خاطرات خوب خیلی مهمن... ده سال دیگه تو زندگی همین چیزا میمونن

واسه خودت میگم به خدا ده سال دیگه یه خاطره خوش نداری که با یادآوریش لبخند بزنی بعد فامیل ببخشید ببخش ...

👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

2738
خداروشکر😊

از من یاد بگیرا شوهرم قهر کرده بود رفته بود جایی که با من ۲۰ ساعت فاصله داشت..ولی من میرفتم دانشگاه..تازه شاگرد اولم بود با معدل ۱۹ و۶۰..حتی دوستام میگفتن تو چه روحیه ای داری..ولی تابستون که شد داشتم دق میکردم ولی رفتم تو ی کارگاه خیاطی کار کردم دوماه هم سرم گرم شد هم حالم بهتر شد..تو هم تو خونه نمون..دیوانه میشی

هرچه دلم خواست ن آن میشود...هرچه خداخواست همان میشود...
از من یاد بگیرا شوهرم قهر کرده بود رفته بود جایی که با من ۲۰ ساعت فاصله داشت..ولی من میرفتم دانشگاه. ...

اره واقعا خیلی روحیه ی بالایی داشتی ولی خب یه تفاوت بامن داشتی اونم اینه که نامزدتو نگفته بود نمیخوامت

اگه حق حبس داسته باشی میتونی نفقه بگیری اگه نداشته باشی میره در خواست عدم تمکین میده اگه تمکین نکنی نفقه بهت تعلق نمیگیره. اگه حق حبس داشته باشی میتونی بگی تا زمانی که کل مهریه رو ندادی تمکین نمیکنم که در این صورت هم نفقه باید بده هم مهریه

✌نیام رو میسازم تک نفره😍
اگه حق حبس داسته باشی میتونی نفقه بگیری اگه نداشته باشی میره در خواست عدم تمکین میده اگه تمکین نکنی ...

درسته عزیزم...حق حبس دارم

یعنی من نمیندازمش زندان؟

نه نمیندازی.یهو برمیگرده میگه من دوستت داشتم تو با اینکارا پلای پشتتو خراب کردی توهم جوگیر میشی میگی باشه تو راست میگی من بدم و فلانم و ... پس بیا تاریخ عروسیو معلوم کن عشقم  

نه نمیندازی.یهو برمیگرده میگه من دوستت داشتم تو با اینکارا پلای پشتتو خراب کردی توهم جوگیر میشی میگی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂وای خدا

2706