2752
2734
عنوان

کسی تودوران عقدهست که.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3421 بازدید | 176 پست
صبر که احمقانه ترین کاره ممکنه خودت میدونی... ولی ناموسن بگو تو این سه سال یه بار بهت پونصد تومن داد ...

نده میره زندان

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

فاطمه جان من کم و بیش تاپیکاتو در جریانش بودم میخاستم ازت بپرسم تا حالا فک کردی که شاید شوهرت با کس دیگه ای رابطه داشته باشه؟

اخه رابطه که با هم ندارین بعدم پسر 30 و چند ساله

فقط پرسیدم مطمءن نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خییییییلی نگرانم....اصلا انگار روهوام....زمین زیرپام خالیه..اگه خدابخواد میخوام برم دانشگاه...ول ...

ی ماه صبر کن

بعد برو اقدام کن.بحسابش برس

فعلا فقط ب خودت برس و غذا بخور تا تپل بشی.بعد تو دادگاه ببینتت بگ چ خوششه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
فاطمه جان من کم و بیش تاپیکاتو در جریانش بودم میخاستم ازت بپرسم تا حالا فک کردی که شاید شوهرت با کس ...

نه فک نکنم

ی ماه صبر کن بعد برو اقدام کن.بحسابش برس فعلا فقط ب خودت برس و غذا بخور تا تپل بشی.بعد تو دادگاه ب ...

باشه☺

یه بار تاحالا بهت پونصد تومن داده بدون اینکه بازخواستت کنه بگه واسه خودت برو خرج کن یه بار شده بگه خوش بگذرون خوش باش یه بار شده سالگردی ماهگردی یا یه تاریخ خاصی یه سورپرایز خوب واست ترتیب بده شادت، کنه یه تیکه طلا بهت کادو بده یا، حالا هرچی یا، یه بار بدونه دردسر ننه باباش ببرتت یه جایی یه شب خوش باشی فقط بخندی یه کنسرتی تئاتری دوردوری مهمونی با دوستی کسی.... دلت به چیش خوشه؟؟؟ به اینکه بالا سره ننه ش خونه داره یا ماشینش که دیوونه ت کرده واسه درش

نده میره زندان

تموم تاپیکات وخوندم وبیشتر مواقع تو انلاین شده ها بودم ولی واقعا نمیدونستم چ جوری راهنماییت کنم که به حق باشه وبه نفع زندگیت فاطمه جان وقتی کامنتاتو میخونم دلم میگیره از اینهمه استرسی که به خودت وارد میکنی ،خیلیا این مسیرورفتن ببین دوست خوب این راه چه با همسرت چه بدون همسرت اخر راه وزندگی نیست من مطمعنم تو دختر محکمی هستی اگه دلت به این راضی هست که کمی صبر کنی پس صبر کن ولی در کنارش بلندشوبه یه کاری خودتومشغول کن حالا درس یا هر کار دیگه ای که وقتت به بطالت نگذره وفکرت مشغول نباشه تا وقتی تو ناراحت باشی خانوادتم عذاب میکشن سخته میدونم ولی بیخیال باش و یه کاری شروع کن ویه فرصت کوچیک هم بخاطر خودت که دوست داری صبر کنی به جفتتون بده انشالله که اتفاقات خوب پیش میاد وقتی تو خوب باشی اتفاقات خوب برات حتما میفته برای خوشبختیت دعامیکنم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
یه بار تاحالا بهت پونصد تومن داده بدون اینکه بازخواستت کنه بگه واسه خودت برو خرج کن یه بار شده بگه خ ...

راس میگیا😔😔😔😔😔😔چه تلنگری

تموم تاپیکات وخوندم وبیشتر مواقع تو انلاین شده ها بودم ولی واقعا نمیدونستم چ جوری راهنماییت کنم که ب ...

فدات شم😢😢😢😢چشم...ممنون😗

2706