2733
2734
عنوان

یعنی سقط شده؟ تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1595 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا زود نیست برا سونو؟

من شنبه ساعت ۸شب خونریزیم شروع شد فردا ساعت۹صبح سونوم کردن گفتن بقایا نداری

احتمالا فردا زود نباشه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2728
چند هقته بود؟ ۵تاشو هفتصد گرفتم

۴ هفته 

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
وای نه علم جدید میگه مشکلی نداره خودم تازه از دکتر پرسیدم 

عزیزم من سه دوره مصرف کردم

در حال مصرفم باردار شدم

۴ تا هم قرص اورژانسی حین بارداری خوردم

با کلی ارامبخش

اینا با هم صدرصد جنین را داغون کرده

2738
چند هقته بود؟ ۵تاشو هفتصد گرفتم

میگه لخته خونه اندازه بند انگشت بود 

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
خداکنه تموم شده باشه کارم به ساکشن و کورتاژ نکشه

من تجربه یه سقط تو هفته پنجو.دارم..اثلا نگران نباش..لخته ها تموم شدن برو سونوتا بقایا نداشته باشی

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
داره دفع میشه ولی نیم ساعت خیلی زوده من وقتی دکتر نامه سقط داد بیمارستان گفت هر ۳ساعت  تازه ...

امضاتون داستانش چیه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
من تجربه یه سقط تو هفته پنجو.دارم..اثلا نگران نباش..لخته ها تموم شدن برو سونوتا بقایا نداشته باشی

عذر..اصلا..اشتباه تایپ شد

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
😢😢😢😢😢 خواهر من با راکوتان حامله شد بچه اشو نگه داشت الانم سالم سالمه ماشالله دو سالشه

اخه من قرصای دیگه م زیاد مصرف کردم

دگتر گفت احتمالش کمه بی عیب باشه

ولی گفت تا ۴ ماه صیر کن

دلم نیومد صبر کنم خوب که قلبش تشکیل شد سقط کنم

امضاتون داستانش چیه

خیلی طولانیه عزیزم

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2706