2733
2739
عنوان

یعنی سقط شده؟ تو رو خدا بیاین

1595 بازدید | 100 پست

ببخشید من اینقد تاپیک میزنم 

غیر از اینجا کسیو ندارم بپرسم

اونایی که در جریان نیستن امروز قرص گرفتم برا سقط.

تقریبا ۴تا ۵ هفته م

گفت یکیو بذار زیر زبونت وقتی حل شد دو تا پشت سر هم بذار داخل واژن دوباره نیم ساعت بعد یکی نیم ساعت بعدشم یکی دیگه.

از ساعت یه ربع به چهار شروع کردم یه ربع به شیش آخریشو گذاشتم

تقریبا دو ساعت بعد افتادم به خون ریزی در حد پریود 

الانم چند تا لخته خون اومد سیاه بودن یه لخته قرمز روشنم اومد

یعنی دفع شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دفع شده ولی ممکنه بقیایا بمونه

فردا برو سونو

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

متاسفانه آره عزیزم..وقتی تو این هفته ها لخته بیاد سقط کردی..ایشالله بعدی..مشکلت چی بود؟

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2738

داره دفع میشه

ولی نیم ساعت خیلی زوده

من وقتی دکتر نامه سقط داد بیمارستان گفت هر ۳ساعت 

تازه یکیشم جواب داد ۷هفته بودم

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
یعنی ۴،۵ هفته فقط لخته دفع میشه؟

آره عزیزم..خب جنینی به صورت کامل نبوده

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2706