2733
2734
عنوان

یکی منو آروم کنه😢😢😢😢😢

725 بازدید | 41 پست

دخترم دوهفته ست سرفه میکنه تو این ۱۴ روز ۴ بار دکتر بردم خداروشکر سرفش قطع شده ولی دیشب نصفه شب استفراغ کرد داشتم تمیزش میکردم دیدم رو صورتش این لکه قرمز در اومده

بعد ظهر وقت گرفتم باز بردمش دکتر واسه تهوش شربت داد صورتشم دید گفت شاید حساسیت داشته ولی اگه بیشتر شد آزمایش نوشت گفت شاید از پلاکت خون باشه که برم اونو انجام بدم

حالا از ظهره حالم خررررابه 

کسی تاحالا این اتفاق براش افتاده؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

این لکه ها برجسته نیست که بگم شاید نیش حشره باشه مثل خون مردگیه

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

چند وقتشه؟؟؟

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند وقتشه؟؟؟

سه سالو نیم

2728

انشالله که یه مریضی ساده س.زود خوب میشه😊

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2738
هزیزم نگران نباش  فقط حواست باشه ضربه نخوره تا وقتی که از پلاکت بده و قطعی مشخص شه که مقدارش ن ...

گفت فعلا انجام نده اگه جای دیگه بدنش در اومد ببر آز رو انجام بدن

احتمال های زیادی داره

حساسیت یا گرمیش شده ریخته بیرون

دکترش رو عوض کن فوق تخصص اطفال ببر

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
حساسیت لابد یا گرمی زیاد دادی خورده

نه بخدا چیزی نخورد فقط اندازه چند قاشق قورمه سبزی خورده بود

انشالله که یه مریضی ساده س.زود خوب میشه😊

خدا از دهنتون بشنوه😢😢😢😢

من خودم هر وقت استفراغ میکنم گلاب بروت مویرگای صورتم میترکه لکه های قرمز میریزه صورتم پسرمم مثل خودم ...

شما اینجوری میشید یا واسه دلخوشی من میگید😢😢

گفت فعلا انجام نده اگه جای دیگه بدنش در اومد ببر آز رو انجام بدن

اره عریزم فعلا کامل چک کن دخترخانمتو پست کمر و همه جاسو حواست باشه در کل هم موقع بازی و راه رفتنش حواست باشه ضربه نخوره عزیزم فقط اگه کوچیکترین کبودی هم رو بدنش دیدی حتما ببرش برا ازمایش و ویزیت مجدد

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
احتمال های زیادی داره حساسیت یا گرمیش شده ریخته بیرون دکترش رو عوض کن فوق تخصص اطفال ببر

اخه لکه ها برجسته نیست مثل مویرگ میمونه زیر پوسته

2706