2737
2739
عنوان

یکی منو آروم کنه😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 41 پست
شما اینجوری میشید یا واسه دلخوشی من میگید😢😢

منم میخاستم همینو بگو که دیدم دوستمون زحمتشو کشیدن  منو خواهرمم دقیقا همینطور میشیم حتی اگه شدید گریه کنم یا خیلی ناراحت بشم از موضوعی هم همینطور میشم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره آره همونه نگران نباش

خداروشکر

یه دنیا ممنون

دخترم عین استفراغ خیییییلی عوق میزد تمااام صورتش کبود شده بود خیلی بهش فشار اومد

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
منم میخاستم همینو بگو که دیدم دوستمون زحمتشو کشیدن  منو خواهرمم دقیقا همینطور میشیم حتی اگه شدی ...

یعنی از فشاری که بهش میاده؟

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731
آره بخاطر استفراغه  خواهش میکنم ایشالا زودتر سالم و سلامت بشه

زنده باشی عزیزم

خیلی آروم شدم

2740
بله دقیقا از فشار مویرگهای صورت میترکن و همینجوری میشه 

خیلی ممنون عزیزم

ماشالله چه دخمل نازییییی داری خدا حفظش کنه براتون 😘😘😘

دست بوس شماست عزیزم