2733
2739
عنوان

خانما iui هرکی کرده لطفا بیادباردارا هم بیان😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 113 بازدید | 21 پست
ولی چن روزه این لک هس ولی به لباسم نمیرسید این لک فقط وقتی پیاده روی میکنم به لباسم میخوره ی قطره او ...

ان شاالله که خیره عزیزم

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا دو هفته بعد آی یو آی خوب استراحت کن...سعی کن بیرون نری و چیز سنگین هم برنداری...بعد دو هفته بی بی چک بزن زودتر نزن چون هیچ وقت نشون نمیده اعصابتو بهم میریزه....انسالله که مثبت میشه...بخدا توکل کن.

2731
والا نمیدونم تو ۵ سال از بس که مثبت فک کردم و منفی شده دیگه خسته شدم 😥

انشالله بچه دار میشی گلی...بخدا توکل کن جانا...من خودم ۵ سال منتظر بچه بودم که خدا نظر کرد امسال باردارم...امسال سال خوبیه جانان هم شما و هم بقیه دوستانی که اینجان و منتظر بچه حتما بچه دار میشین...خدایا بحق این شبای پر رمزورازت آرزوی بچه ها رو به زودی برآورده کن دل منو شاد دل اینارم شاد کن...

انشالله بچه دار میشی گلی...بخدا توکل کن جانا...من خودم ۵ سال منتظر بچه بودم که خدا نظر کرد امسال بار ...

عزیزم ماه پیش ای یو آی کردی الان بارداری؟

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور