2737
2739

خانما من روز ۸ iuiهستم تا دیروز تقریبا ۳ یاچهار روز تیرکشیدن تخمدان چپ و کمر درد و موقع دف ادرار درد زیر شکم داشتم از روز ۳ iuiلک داشتم.امروز هیچکدوم ندارم.رفتم بیرون یکم گشتم تقریبا دوساعت اومدم ی لک قهوه ای دو لباسم بود. اینا علایم iui منفیه یا مثبت؟توروخدا بگین😭

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم لك داشتم 

دكتر بهم گفت اك به خاطر دستكاري كردن دهانه رحم هستش 

و ربطي به مثبت و منفي شدن نداره 

توكل بخداكن 

برامن متاسفانه ماه قبل منفي شد 

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
فردا بی بی چک بزن

فردا زود نیس هنوز۶ رو ز تا پری مونده

۵ ساله منتظر ی نی نی ام خدا تو که بنده هاتو تنها نمیزاری من جزتو امیدی ندارم خودت همه کسایی که منتظر ی نی نی خوشگلن خوشحال کن منم همینطور
عزیزدلم ان شالله که مثبته و نی نی داری😍 من سردرنمیارم ازین چیزا نمیدونم😢

همین که لطف کردی جواب دادی یدنیا ممنونم😘

ایشالا ک لک لانه گزینیه

ولی چن روزه این لک هس ولی به لباسم نمیرسید این لک فقط وقتی پیاده روی میکنم به لباسم میخوره ی قطره اونم قهوه ای تیره اس😥

2738
منم لك داشتم  دكتر بهم گفت اك به خاطر دستكاري كردن دهانه رحم هستش  و ربطي به مثبت و منفي ...

تو هم تخمدانت تیر میکشید و درد کمرو موقع محکم نشستن و دفع ادرار درد زیر شکم داشتی؟

شاید لک لانه گزینیه.شاید فشار برات اومده.لک قهوه ای رو به فال نیک بگیر

والا نمیدونم تو ۵ سال از بس که مثبت فک کردم و منفی شده دیگه خسته شدم 😥

منم لك داشتم  دكتر بهم گفت اك به خاطر دستكاري كردن دهانه رحم هستش  و ربطي به مثبت و منفي ...

شما هم شوهرتون مشکل داه؟منم قرار بود بهمن ماه iui کنم ولی پزشکم رو عوض کردم گفت فقط به میکرو جواب میدید ۱۷ اردیبهشت میکرو کردم منفی شد

تو هم تخمدانت تیر میکشید و درد کمرو موقع محکم نشستن و دفع ادرار درد زیر شکم داشتی؟

تخمدانم تير ميكشيد بقيش نه

شما هم شوهرتون مشکل داه؟منم قرار بود بهمن ماه iui کنم ولی پزشکم رو عوض کردم گفت فقط به میکرو جواب می ...

بله شوهرم مورفولوژيش٣هست 

شما چطور؟!

اي واي خيلي انتظار سخته 

دوباره بايد بري انتقال؟

تخمدانم تير ميكشيد بقيش نه

مال منم ۳ روز تیر کشید الان خیلی کم شده دقت کنم میفهمم اونم هر از گاهی

2706