2733
2739
عنوان

جرات حقیقت بدویین بیاین بازی حوصلمون سررفت😁😄😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 4660 بازدید | 695 پست
بدترین گندی که زدی؟

بدترين اينکه رفتم شلوار فروشي  به مامانم گفتم اينجا مردونس گفت  شفتي چقدر اين همه شلوار مردانه ميخواد چکار خلاصه رفتم شلوار انتخاب کنم بلاخره يکي انتخاب کردم بعد برم پرو يهو در باز کردم ديدم مَرده داشت شلوار عوض مکرد واي اون مرده حالم ازش بهم خورد اصن قيافه نداشت تازه شورتم نداشت واييي انقدر گند زدم 

که چرا در نزدم 

اخه هروز مياد دنبالم 

حقیقت

از چجور ادمایی خوشت میاد

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتتت

با چجور ادمایی حال میکنی

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2731
حقیقت😁

بدترین گندی که زدی 

بدترین گندی که زدی 

یسری با خالم اینا رفته بودیم بیرون نشستیم سر سفره که نهار بخوریم پسرخالم نشسته بود روبه روم دیدم ناگاش زومه گرفتم رسیدم به شلوارم فهمیدم خشتک شلوارم سوراخه تازه شورتم نداشتم😭یادش میفتم میخوام خودمو اتیش بزنم

دعا کنید حاجت رواشم🙂
2740
اینم بگم الان همسرمه😁

اون خشتک سوراخه کار خودش کردش😂

2706