2733
2734
عنوان

جرات حقیقت بدویین بیاین بازی حوصلمون سررفت😁😄😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 4660 بازدید | 695 پست

بچه ها هرکی میتونه به خانم فقیر کمک کنه که بتونه هزینه درمان بچه شو حتی در حد کم تقبل کنه لطفا به من پیام بده تا اون خانم و بچه اش رو با ادرس و مشخصات و بیمارستا ن مدارک پزشکی بهش معرفی کنم 

حیفه یه بچه نازنین به خاطر بی پولی بمیره 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2887230/کمک-کنید-این-بچه-نمیره?page=1

دقت کنید من کمک نخواستم میگم این ادم رو معرفی میکنم از بیمارستان پیگیر صحت و سقم ماجرا بشید

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گند ترینش 😁تو دوران دبیرستان که بودم انتظامات دم در بودم ی رم گرفتم از ی سال دومی انداختمش گوشی دوستم پر از فیلم خاک برسری بود خخخ یدفه دیدم مدیر مدرسه اومد تو کلاس گفت کیفتو بردار بیا دفتر منم گوشی دوستمو گذاشتم تو کشو رفتم دفتر گوشی خودم تو کیفم بود مدیر گرفتش ازم فقط خدارو شکر میکنم نیومد تو کشو رو نگاه کنه وگرنه باور نمیکرد رم مال من نبوده  ...😊روزی چندتا گوشی دم در میگرفتم خودم گوشی میبردم

2731
از کی خیلی بدت میاد

از دوست قدیمیم که بشدت مارموز و بدذات بوده تمام مدت تو استینم مار پرورش میدادم بظاهر خوب و مهربون و دست و دلباز در باطن عامل تمام شکست هام من اینو دیر فهمیدم