2737
2739
عنوان

جرات حقیقت بدویین بیاین بازی حوصلمون سررفت😁😄😅😅

| مشاهده متن کامل بحث + 4660 بازدید | 695 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی مصرف میکنه

کی چی مصرف میکنه من هیچی بوخدا😲😲🤑🤑

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
تاحالادزدی کردی؟کتک خوردی؟

یه بار تو خابگاه بچههای اتاق میوه خریده بودن،منم هیچوقت پول نداشتم بخرم،رفتم سر یخچال اب بخورم چشمم افتاد به هلوها،خاک بر سرم یه دونشو خوردم،هنوزم از عذاب وجدان وخجالت ناراحتم بعد دوازده سال،،،،کتکم که اره خوردم یه بار شوهرم ،داداشمم که قبلنا هزاااار بار،هم سن بودیم دعوا زیاد میکردیم

2740
یه بار تو خابگاه بچههای اتاق میوه خریده بودن،منم هیچوقت پول نداشتم بخرم،رفتم سر یخچال اب بخورم چشمم ...

ای جان یه دونه که چیزی نیست نوشجونت😘😘

منم ازداداشم‌کتک میخورم موقع دعوا😂😐

۱۴۰۰/۱۰/۱۰💍💍
تاحالاچه کلرخطرناکی انجام دادی

من کلا خود خطرم 😂😂 این که نمره برگمو تو دوره دبیرستانم دست کاری کردم یا موقع امتحان ترم  مراقب که سرشو برگردوند یکی از برگه های کسی که درسش خوب بود و رو میز بود برداشتم گذاشتم زیر چک نویسم نوشتم سخت بود خدا منو ببخشه بیست ۲۰ ۲۰ شدم😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706