2733
2739

چون توی چت بودن نشدند  

مدتی هست که گذاشتن اسکرین شات  بحث های خانوادگی رو خیلی زیاد اینجا میبینم

راستش اوایل که خیلی برام عجیب بود

بعد که بیشتر دیدم حس کردم انگار ما عجیبیم که زیاد چت نمیکنیم چه دعوا چه عشقولانه که خودش جای تحلیل و موشکافی داره   

اون عبارت بالا رو یه جا خوندم بنظرم واقعیته و گفتم با شما شر کنم

حضوری دعوا کنید همو بزنید تیکه پاره کنید   ولی نذارید تو چت بغضتون خفه بشه حرفتون ناتموم بمونه منظورتون بد رسونده بشه و بالعکس 

این اتفاقا تو چت میفته و خوب نیست 

بنظرم این فضای مجازی زده حتی دعواهای زن و شوهری رو هم پوکونده

نمیدونم شایدم  اشتباه باشه و تو چت دعوا جانانه تر بشه     

منم اوایل برام عجیب بود...مسایل مهم و دعواها رو تو چت که نمیشه مطرح کرد آخه...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من حس ميكنم واسه نى نى سايت چت ميكنن و كش ميارن تعداد پيامارو

خودشون هم چون از قبل ميدونن خوب حرف ميزنن تو پياما😐

وگرنه آدم تو چت كه انقد حرف نميزنه😂

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
2728

موافقم، اصلاً وقتی لحنِ کلام طرف مقابلو نمی بینیم سوء تفاهما بیشتر میشه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738

نکته قشنگی گفتید ای کاش یه نفر بود از سن کم این چیزا رو یاد من و امثال من میداد که اشتباه محاسباتی نکنیم و دلمون سیاه نشه به هر حال حرف شما درسته و با متن و پیامک نمیشه حس رو منتقل کرد و باعث سو تفاهم 💟

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2706