2733
2739
عنوان

رشدنکردن جنین وقطع لکه بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 74 پست
خوب زعفرون دم کن بخور  نمیدونم چیزی بلد نیستم ببخشید

🙏❤

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
من چهارشنبه رفتم سونو گفت ۵هفته و۵ روز که گفت نرمال واسه تشکیل قلب دوهفته بعد بیا دیروز چندتا لکه خو ...

به منم يه هفته فرصت دادن دكترم بهم گفت چند تا جاي مختلف برو واسه سونوگرافي باورت نميشه من ٣تا جاي مختلف رفتم هرسه تا هم گفتن تو ٦ هفته و دوروز رشدش متوقف شده و بايد سقط كني هرچه دودتر من به جاي يه هفته دوهفته صبر كردم ولي رشد نكرد و مجبور شدم سقط كنم. با ١٠ تا قرص سايتوتك سقط كردم به خونريزي خيلي شديد افتادم و لخته خوناي بزرگ ازم ميفتاد يهو بعد دوروز يه روز از صبح تا آخر شب درد شديد گرفتم كه دم صبح كامل سقط شد يه چيز گوشتي لوبيا شكل بود كه يه بند سفيد بهش وصل بود بعد از اونم تا ٤ روز يه دردايي ميومد سراغم و بعد يه هفته كامل خوب شدم ولي تا دوهفته لكه بيني داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم يه هفته فرصت دادن دكترم بهم گفت چند تا جاي مختلف برو واسه سونوگرافي باورت نميشه من ٣تا جاي مخ ...

من ازهمین دردش میترسم😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
به منم يه هفته فرصت دادن دكترم بهم گفت چند تا جاي مختلف برو واسه سونوگرافي باورت نميشه من ٣تا جاي مخ ...

اصلا نترس اونطوري سختم نيس من خودمم خيلي از سقط ميترسيدم بعد ديدم اونجوريم كه خيليا ميگفتن نبود كه نشه دردشو تحمل كرد حتي دكتر من انقد منو ترسوند بهم ميگفت بايد تو بيمارستان تحت نظر ما باشي فشارت ميفته خطر داره الكي به خاطر پول ميگفتن نه فشارم افتاد نه حالم بد شد فقط يه تب شديد و بعدشم لرز گرفتم و فردايي صبح خوب شدم البته حتما يكي پيشت باشه موقع سقط تنها نباش من مامانم پيشم بود

2731
من ازهمین دردش میترسم😢

ميشه تحمل كرد از من ترسوتر فكر نكنم كسي باشه من ديگه ترسم ريخت دردش يه كم از درد پريود بيشتر حالت انقباضيه ميگيره و ول ميكنه من كه به خونريزي افتاده بودم اصلا درد نداشتم اول فقط ديدم خيس شدم يهو ديدم شلوارم خونيه فقط اون شبي كه كامل دفع شد يه درداي انقباضي ميگرفت و ول ميكرد ايشالله كه نياز به سقط نداشته باشي و ني نيت رشد كنه ولي اگه خواستي سقطم كني نترس و زودتر اينكارو انجام بده كه ديگه راحت شي بعد اتمام خونريزيتم حتما سونو بده كه بقايا كامل دفع شده يا نه

ميشه تحمل كرد از من ترسوتر فكر نكنم كسي باشه من ديگه ترسم ريخت دردش يه كم از درد پريود بيشتر حالت ان ...

ممنون گلم که جواب دادی🙏❤

2738

چقدر خوب كردي كه خودت سقط كردي

چندوقت گذشته؟دكتر گفت كي ميتوني دوباره اقدام كني؟

وای بمیرم 

داشتم گریه میکردم 

مشتری اومد خودمو جمع کردم 

منم سقط کردم 

عزیزم نترس دردی آنچنان نداره 

چون کوچولوس چیزی نی ...

ای خداااا😔

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

خانمها چرا رشد متوقف میشه 

مال منم توی نه هفته بودم ولی طفلکی توی شش هفته مونده بود اخه چراااا😢😭

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ممنون گلم.نمیدونم سقط چجوریه لکه بینیم قطع شده ازدیشب تا حالا هیچ لکه نذاشتم نمیدونم چکارکنم.

والا برامن كه درد زيادي داشت و لحظات خيلي سخت ميگذشت

بستگي به اندازه جنينتم داره

من تحت نظر تو بيمارستان بود

قرصاي سقط ببخشيد ادمو به اسهال ميندازه كه راحت دفع انجام بدي همينش بدتر از همه بود دم به دقيقه سرم تو دستت خونريزي شديد اسهال هم از انطرف خيلي لحظات بدي بود خدا اونروزا رو ببره و نياره و به هيشكي نشون نده

2706