2733
2734
عنوان

رشدنکردن جنین وقطع لکه بینی

754 بازدید | 74 پست

سلام دوستان من دیروز چندتا لکه خون دیدم رفتم متخصص وسونوی واژینال گرفت گفت جنین ۴هفته رشدش متوقف شده،من ازدیشب لکه بینیم قطع شده ،امکانش هست دوباره شروع شه واینکه کمردرد درد زیرشکم هم دارم ؟کسانی که سقط داشتن راهنمایی کنن نمیدونم سقط چجوریه😢

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
اوا شما همونی که دوقلو داری؟ 

بله گلم

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متأسفم ان شاأالله که راحت سقط منی

ممنون گلم.نمیدونم سقط چجوریه لکه بینیم قطع شده ازدیشب تا حالا هیچ لکه نذاشتم نمیدونم چکارکنم.

عزيزم منم ٣ ماه پيش سقط كردم واسه من تو ٦ هفته رشدش متوقف شد با اينكه اصلا نه دردي داشتم نه حتي خونريزي و لكه بيني ولي چند هفته هم منتظر موندم كه قلبش تشكيل بشه همونطور تو ٦ هفته مونده بود قلبشم تشكيل نشد دكترم واسم قرص سايتوتك نوشت سقط كردم 

سلام 

وقتی سونوی واژینال گفته رشد قطع شده قطعیه 

من وقتی سقط کردم درد خیلی شدیدی گرفتم 

اولش لکه بینی بود بعد یکباره شروع شد و آمپول برام زدند که دفع بشه 

منم هفته ۱۲ سقط کردم در حالیکه سونو رشد جنین ۶ هفته متوقف شده

2738

گلم یه دکتردیگه حتمامراجعه کن

شایداشتباه کردن وفقط یه خونریزی ساده باشه.

دوباره سونوبده جای دیگه.

ان شاءالله سقط نمیشه.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 
عزيزم منم ٣ ماه پيش سقط كردم واسه من تو ٦ هفته رشدش متوقف شد با اينكه اصلا نه دردي داشتم نه حتي خونر ...

من چهارشنبه رفتم سونو گفت ۵هفته و۵ روز که گفت نرمال واسه تشکیل قلب دوهفته بعد بیا دیروز چندتا لکه خون داشتم رفتم پیش یه متخصص که مطبش خلوت بود که سونوی واژینال گرفت وگفت تو۴ هفته مونده ورشد نکرده ،نمیدونم کدوم راست گفته،الان یه هفته فرصت داده 

نمیدونم والا دکتر نرفتی؟ 

چرا رفتم دارو نداد گفت لکه بینی داری خودش دفع میشه

گلم یه دکتردیگه حتمامراجعه کن شایداشتباه کردن وفقط یه خونریزی ساده باشه. دوباره سونوبده جای دیگه. ...

واسه یکشنبه نوبت سونو دارم

تیتر بتا هم بده ۲ روز ببین رشد میکنه

باشه 

2706