2737
2739
عنوان

ازدواج كردن خيلي خوبه؟🧐💍💍

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 157 پست
عزیزم من 29 سالم بود عقد کردم هنوز وقت داری هر چی سنت کمتر باشه احتمال انتخاب اشتباهت بیشتر پس عجله ...

منم فکرمیکنم ازدواج تو سن بالاتر باعث رضایت از زندگی هست اکثریت اونایی که سن پایین تر ازدواج کردن و زود وارد مشکلات و مسئولیت شدن اونا ناراضی ترن

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
منم فکرمیکنم ازدواج تو سن بالاتر باعث رضایت از زندگی هست اکثریت اونایی که سن پایین تر ازدواج کردن و ...

حتی اگه ازدواج خوبی هم داشته باشن باز حسرت به دلن که زیاد جوونی نکردن و یا شاید اگه صبر میکردن ازدواج به مراتب بهتری داشتن یا موفقیتهای شغلی و اجتماعی بیشتری رو میتونستن تجربه کنن....

دیدم که میگم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خدا رو شکر عزیزم.. چند سالگی نامزد شدی؟و اگه دوست داری بگو سنتی یا مدرن؟

هم میشه گفت سنتی هم مدرن 

من جمعه صبح داشتم میرفتم سر کار که مسیرم خطی نداشت سوار ماشین همسرم شدم فقط شماره رد و بدل کردیم بعدش دیگه هموندیدیم تا 5 یا 6 ماه فقط بعضی وقتا یه تک زنگی چیزی به هم میزدیم بعد از 5،6 ماه من بهش زنگ زدم صبح جمعه گفتم بریم کله پاچه بخوریم رفتیم شروع کرد از معیارام پرسیدن واسه ازدواج جدی نگرفتم ولی بهم گفت با خانوادم صحبت کنم منم هفته بعدش به پدرم گفتم 2 ماه و نیم با اطلاع خانواده در ارتباط بودیم بعد عقد کردیم 29 سالگی عقد کردم 30 عروسی کردم الانم 31 سالمه 

2728
حتی اگه ازدواج خوبی هم داشته باشن باز حسرت به دلن که زیاد جوونی نکردن و یا شاید اگه صبر میکردن ازدوا ...

دقیقا همینه اونایی که اینجا شاکی هستن رو ببین همشون تو 17،18 سالگی ازدواج کردن من خودم رو مقایسه میکنم با 17،18 سالگیم میبینم کلا طرز فکرم عوض شده 

دقیقا همینه اونایی که اینجا شاکی هستن رو ببین همشون تو 17،18 سالگی ازدواج کردن من خودم رو مقایسه میک ...

دقیقا

من یادمه از 18سالگی دوس داشتم ازدواج کنم،سال بعدش میگفتم خوب شد پارسال ازدواج نکردم اصلا بلد نبودم عاقلانه رفتار کنم ولی امسال دیگه همه چی تمومم باید ازدواج کنم😅

و این ماجرا به مدت سه،چهار سال روز تولدم تکرار میشد تا اینکه 24ساله شدم و روز تولدم گفتم بخدا پارسالم دیگه عاقل بودما اگه ازدواج میکردم خوشبخت میشدم🤔

و دقیقا همون سال نامزد شدم و عروسی کردم😂😂😂

2740
حتی اگه ازدواج خوبی هم داشته باشن باز حسرت به دلن که زیاد جوونی نکردن و یا شاید اگه صبر میکردن ازدوا ...

درسته 

دقیقا من یادمه از 18سالگی دوس داشتم ازدواج کنم،سال بعدش میگفتم خوب شد پارسال ازدواج نکردم اصلا بلد ...

منم دوس دارم ۲۴ازدواج کنم البته بخاطر عاقلی نه دوس دارم ارشدمو بخونم بعد الان ۲۲هستم امسال سال آخر لیسانسم

2706