2726
عنوان

ازدواج كردن خيلي خوبه؟🧐💍💍

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 157 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرفت انسان باشه و باوجدان، خيلي خوبه

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2728

من مجردم ولی واقعا اینجا از ازدواج زدم کردن شدم ضدازدواج اینجوری پیش برم ۴۰ سالمم بشه نمیتونم ازدواج کنم عنوان تاپیک دیدم بعد گمش کردم تو ۵صفحه گشتم بلاخره پیداش کردم فکرکردم اومدی بگی ازدواج خوبه گفتم بیام یکم تغییر کنه شاید افکارم

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

ازدواج واقعا اگه با شخص مناسب و درخور خودت باشه عالیه.ارامشی بهت میده که قطعا تو مجردی نمیشه پیداش کرد.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من میگم آخرش چی تا کی مجردی و از ازدواجم خیلی راضیم دوتاییموم گاهی وقتا کوتاه میایم البته اون عشق های تو رمان ها نیست ولی واقعا خوبه مخصوصا شوهرت مرد واقعی باشه و کمکت کنه

برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستید لطفاً ممنون
من مجردم ولی واقعا اینجا از ازدواج زدم کردن شدم ضدازدواج اینجوری پیش برم ۴۰ سالمم بشه نمیتونم ازدواج ...

عزیزم اگر خوب انتخاب کنی عالیه پس اینقدر بد بین نباش من واقعا بعد از ازدواجم معنی زندگی رو فهمیدم نمیگم دعوا و قهر نداشتیم داشتیم ولی عالیه 

اینجا تو اینجور تاپیک ها میان فقط میگن خوشبحالت مجردی ما ازدواج کردیم بدبخت شدیم واقعا هم آدم حس میکنه یه مشت بدبختن اونایی که این رو میگن آخه ازدواج داریم تا ازدواج بعضیا هم ازدواج اشتباهی میکنن و سکست میخورن اون جرئت مندی رو هم ندارن طلاق بگیرن بعد فهمیدن اشتباه بودن ازدواجشون اونا حق دارن از ازدواج بد بگن

عزیزم اگر خوب انتخاب کنی عالیه پس اینقدر بد بین نباش من واقعا بعد از ازدواجم معنی زندگی رو فهمیدم نم ...

دعوا و قهر که حتما هست نمیدونم شاید بعضیا یا ازدواجشون بد بوده یا تحملشون خیلی کمه و با چندتا دعوا و قهر احساس بدبختی میکنن

2706