2737
2734
عنوان

ازدواج كردن خيلي خوبه؟🧐💍💍

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 157 پست
عزیزم اگر خوب انتخاب کنی عالیه پس اینقدر بد بین نباش من واقعا بعد از ازدواجم معنی زندگی رو فهمیدم نم ...

خداروشكر 💕خدا كنه منم مثل شما بشم😍

در زندگي مثل تمبر باش تا رسيدن به مقصد به هدفت بچسب

من گاهی اوقات یادمه که توی مجرد از مجرد بودن خودم خسته شدم و گله کردم و دوست داشتم متاهل باشم

اما الان بعضی وقتا ک با شوهرم دعوای شدید کنم پیش اومده که بگم کاش اصلا ازدواج نکرده بودم،ولی خودمم نمیدونم از ته دل گفتم یا نه؟

تا حالام نشده خودم با خودم ک دودوتا چارتا میکنم بگم کاش مجرد بودم

نتیجه اینکه ازدواج بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا و قهر که حتما هست نمیدونم شاید بعضیا یا ازدواجشون بد بوده یا تحملشون خیلی کمه و با چندتا دعوا و ...

اینجا معمولا همه مواقعه ناراحتی و مشکل میان بخاطر همین اینجوری میگن ولی واقعا بد نیست خیلی میتونه خوب باشه

ندیدم  ولی این دلیل بر وابستگیه و اشتباهه

من هروقت شب میرم بخوابم میبینم تو اتاق تنهام دلم میگیره ،آخه آدم طول روز مشغوله زیاد حواسش نیس، خدارو شکر که الان کنار پدر و مادرم هستم ،از این میترسم که همینجوری مجرد بمونم

خدایا شکرت
2728
من گاهی اوقات یادمه که توی مجرد از مجرد بودن خودم خسته شدم و گله کردم و دوست داشتم متاهل باشم ام ...

أخنه ميدونم همه غر ميزنن بعد كه ميپرسي ازدواج خوبه يا نه ميگن خيييلي😩 مثلا خواهرام حتي مامانم

اینجا معمولا همه مواقعه ناراحتی و مشکل میان بخاطر همین اینجوری میگن ولی واقعا بد نیست خیلی میتونه خو ...

چه خوب ممنون گلم😍😍

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2740
أخنه ميدونم همه غر ميزنن بعد كه ميپرسي ازدواج خوبه يا نه ميگن خيييلي😩 مثلا خواهرام حتي مامانم

خب راست میگن..ازدواج یعنی کامل شدن،مستقل شدن،مسئولیت پذیر شدن،تجربه یه عشق ناب،و در ادامه مادر شدن😍😍😍 پس قطعا شیرینه..ولی هیچ زندگی بدون مشکل نمیشه.

شخص من مشکلات متاهلی رو به مشکلات مجردی ترجیح میدم با اینکه دوران مجردی خوبی گذروندم و خدا رو شکر خانواده خوبی داشتم و دارم

خب راست میگن..ازدواج یعنی کامل شدن،مستقل شدن،مسئولیت پذیر شدن،تجربه یه عشق ناب،و در ادامه مادر شدن😍 ...

خداروشكر واقعا🙏👌👌ايشالا همه تجربه كنن

خب راست میگن..ازدواج یعنی کامل شدن،مستقل شدن،مسئولیت پذیر شدن،تجربه یه عشق ناب،و در ادامه مادر شدن😍 ...

دقیقا منم نظرم مثل شماست 

منم مجردی کاملا خوبی داشتم ولی الان راضیم از ازدواجم 

2706