2733
2739
عنوان

از دست زن داداشم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1427 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلو چشم داداشم میاد میگه آخی خسته شدی عزیزم دستت درد نکنه .یا خودشو جوری نشون میده که مثلا خیلی کار کرده وخسته شده من از دورنگی بدم میاد

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد
جلو چشم داداشم میاد میگه آخی خسته شدی عزیزم دستت درد نکنه .یا خودشو جوری نشون میده که مثلا خیلی کار ...

توهم بگو آره خسته شدم اگه یکم کمک میکردی اینقد خسته نمیشدم

2728

گلم چرا صبوری میکنی؟ با لحن دوستانه بگو فلانی جون یه کمک میدی؟ بی زحمت چایی رو شما بریز. یا سفره رو کمک کن باهم جمع کنیم. نمیشه که شما همش سرپا باشی و اون بیاد بخوره و بره. شماهم حق داری از سفر لذت ببری، دور از جونت نیومدی که فقط کلفتی بقیه رو بکنی.

دیدی بازهم وفتی بهش میگی به روی خودش نمیاره وعده بعدی سرتو به بچه ات گرم کن یا درست وقت آماده کردن برو حموم تا بفهمه هالو نیستی

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
داداشم اخم میکنه بامن

داداشت نمیبینه خواهرش با یه بچه کوچیک همش سرپاست؟ بلند بلند خطاب به بچه ات بگو ببخش مامانی که مامان همش دستش بنده و سر پاست نمیتونم یکمم به تو برسم!

وقت غذا آماده کردن به داداشت بگو پاشه کمک کنه سفره بندازه. وقتی خانومش تنبله از داداشت که خجالت نمیکشی اون جور زنشو بکشه

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
داداشت کوره ببینه خواهرش با یه بچه کوچیک همش سرپاست؟ بلند بلند خطاب به بچه ات بگو ببخش مامانیرکه مام ...

خدایی داداشم کمک میکنه ولی زنش فقط میخوره وبالبخند موزیانه به من نگاه میکنه . 

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد