2703
2553
عنوان

از دست زن داداشم ناراحتم

1416 بازدید | 36 پست

خیلی زیر زیری منو حرص میده.جلو داداشم باهام خوبه ولی دوراز چشم بقیه رو اعصابمه. من اصلا کاری بهش ندارم و باهاش بد نیستم ولی نمیدونم چرا اینطوری میکنه

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الان میان میگن کرم ازخودته😐

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2714

مثلا الان باهم اومدیم مسافرت.مامان وبابامم همراهمونن هستن.اصلا دست به سیاه وسفید نمی زنه میشینه تا من با یه بچه کوچیک همه کارا رو بکنم واقعا حرصم میگیره

من به دستان خدا خیره شدم خدا برایم معجزه کرد

به نظرمن محلش نده

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

بعضی ها اصلا معلوم‌نیست از چی ناراحتن فقط میدونن باید با خانواده شوهر بد باشن حتی بی دلیل... نمونه همچین کیسی رو تو یکی از جاری هام دیدم همینطور الکی همیشه قیافه هست کوچکترین چیزی بهش برمیخوره واسه هر چیز کوچیکی قیامت به پا میکنه همیشه تو پروفایلش تیکه های چرت و پرت به دیگران میزاره... تا جایی که من دیدم هیچکس بهش بی احترامی نکرده

2706