2733
2739
عنوان

خودم زنگ بزنم!

137 بازدید | 13 پست

رفتم واسه کار گفتن  تا  دوروز آینده خبر  میدیم. شنبه رفتم حالا موندم خودم بزنگم بپرسم یانه

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ن زی زی جان صبر کن بزنگن

صبر ندارم اعصابم خورده همش بهش فکرمیکنم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

اره ی زنگ بزن فکرت از مشغول بودن بیاد بیرون نهایتا میگن میخایم یا‌میگن نمیخایم خیالت راحت میشه ولی احتمال زیاد بهت میگن صبرکن خبرت میدیم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2740
تا پیگیر نباشی کار از آسمون که نمی افته 

اخه یه سری واسه مرحله دوم زنگ زدم یک سری برای چک  و ارزیابی فقط من رفتم  کسی نبود پیگیر 

اره بزنگ.اونا میگن زنگ میزنیم ولی نمیزنن.حالا البته 2روز کامل نشده.امروزم صبرکن

نشده دوروز

اخه یه سری واسه مرحله دوم زنگ زدم یک سری برای چک  و ارزیابی فقط من رفتم  کسی نبود پیگیر&nb ...

برو واقعا هرچی آدم موفق دور و برم دیدم پیگیر و ول نکن بودن، من به عنوان آدمی که منتظرم کار از آسمون بیفته موفق نیستم☹️

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱