2737
2734
عنوان

خانم های کرمانی - ازمایش های سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 57 پست
سلام ببخشید شما پیش کدوم دکتر میرین؟ آیا راضی هستین من مشکلم شبیه شماست بچه دارم اما دو تا سقط هم د ...

عزیزم من شهرستان تحت نظر یه متخصص سقط آزمایش هایم رو انجام دادم اما بعد از اینکه باردار شدم میخوام برم پیش خانم دکتر فاطمه میرزایی تو کرمان اگه فقط مشکل سقط داری بعد از بارداری برو پیش این دکتر سقط های من فراموش شده هستند از شما چطور بوده

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
عزیزم من شهرستان تحت نظر یه متخصص سقط آزمایش هایم رو انجام دادم اما بعد از اینکه باردار شدم میخوام ب ...

مال من هم فراموش شده بود قلب تشکیل میشد غربالگری اول هم سونو خوب بود اما آزمایش خون ریسک بالا بود و باید میرفتم آمینو سنتز اما قبلش جنین تو شکمم مرده بود و کارم به آمینو نکشید

ببخشید شما متخصص سقط در کرمان کسی رو می شناسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من هم فراموش شده بود قلب تشکیل میشد غربالگری اول هم سونو خوب بود اما آزمایش خون ریسک بالا بود و ...

عزیزم کرمان فاطمه میرزایی متخصص سقط هست و بارداری های پر خطر

بپرس گلم فعلا که کسی جواب منم نداده

سلام عزیزم اول که تبریک می گم بابت نی نی جدید. من تاپیک های قبلی شما رو خوندم و دیدم که مشکل الان من رو داشتید. می خواستم ببینم دکتر علت سقط های شما رو چی تشخیص دادن و چه تجویزی کردن؟ کلا توی بارداری آخر چه کاری انجام دادین که تو بارداری های قبلی نمی کردید و منجر به سقط می شد؟ من متاسفانه سه تا سقط مشابه شما داشتم و حالم خیلی بده...

2731
سلام عزیزم اول که تبریک می گم بابت نی نی جدید. من تاپیک های قبلی شما رو خوندم و دیدم که مشکل الان من ...

عزیزم تمام آزمایش های سقط مکرر و کاریوتایپ و هورمونی را انجام دادم عکس رنگی هم گرفته بودم دکترم گفت هیچ مشکلی نداری البته شوهرم ازمایش اسپرمش ضعیف بود ولی دکتر گفت چون قلب تشکیل میشه مشکل از خودته و تنها کاری که میتوانم برات انجام بدم تجویز هپارین به محض مثبت شدن و تجویز شیاف پروژسترون که تا الان دارم استفاده میکنم گفت شاید کمبود پروژسترون داشته باشی و اینکه قبل از بارداری خودم و اقا یه سری داروی تقویتی خوردم و تا تونستم یه مدت به تغذیه ام خیلی رسیدگی میکردم .

رسیدگی به تغذیه منظورتون خوردن گرمیجات هست یا کلا تغذیه سالم داشتن؟

عزیزم تغذیه هم گرمیجات هم سالم خواری مثلا دائم از روغن حیوانی یا زیتون یا کنجد استفاده میکردم مرغ رو تا حد امکان حذف کردم و گوشت گوسفندی و شتر استفاده میکردم فست فود ممنوع خوردن مغزجات و اینکه به شوهرت نخود و کشمش زیاد بده بخوره استرس ممنوع و خیلی چیز های دیگه و این رو هم بگم هیچ وقت از رحمت خدا نا امید نشو 

2738
سلام عزیزم ان شاالله همیشه سلامت باشید اگخ هنوز نی نی سایت هستید میشه بگید کدوم آزمایشگاه کاریوتایپ ...

سلام گلم مرکز جواد الائمه تو کرمان 

سلام گلم مرکز جواد الائمه تو کرمان 

سلام عزیزم میدونم پیامت مال خیلی وقت پیشه شرمنده بخدا شما پیش دکتر ژنتیک هم رفتین؟ از من جنینم هفته 8 ایست قلبی کرده 😪یعنی مشکل از منه