2737
2739
عنوان

خانم های کرمانی - ازمایش های سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 2677 بازدید | 57 پست
قبول کردم گلم .توکل کنیم ایشالله همه چی حل میشه

مرسی💖😙انشالله

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم ازت درخواست دوستیمو قبول کن پیداکردی بهم بگو وگرنه من اخرش از ترس این زایمان طبیعی سکته رو می ...

منم واقعا از زایمان میترسم و هنوز باردار نیستم البته یکبار سقط داشتم

من اسم دکتر طیبی رو زیاد شنیدم

پیش ایشون برو عاااالیه

منم ایشالا پیش ایشون میرم

فقط اینکه میشه ایشالا که زایمان کردی بیای و تجربتو بگی

منم واقعا از زایمان میترسم و هنوز باردار نیستم البته یکبار سقط داشتم من اسم دکتر طیبی رو زیاد شنیدم ...

توکل بخدا سالم به دنیا بیاد بچم..

فعلا دارم رفسنجان دنبال دکتر میگردم یکی بهم گفت دکتر ستاریان اینجا سزارین انجام میده اگه اینجا نتونم دکتر پیداکنم میرم کرمان چندتا دکتر گفتن دوستان پیش همشون یسر میرم ببینم چی میگن

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2728
سلام مهرگون جون شما آزمایش سقط مکرر انجام دادین جواب چی شد؟

سلام گلم اره انجام دادم جواب ازم رو گرفتم ولی هنوز هفته اینده میبرم دکتر ببینه از کاریوتایپ هم گفت دو ماه دیگه اماده میشه فعلا ازمایش های سقطم رو ببرم ببینم چی میگه

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
2740
سلام مهرگون جان شما کل آزمایشات مربوط به سقط را انجام دادین ؟هزینه ش چقد شد ؟؟ منم دو بار سقط داشتم ...

عزیزم بستگی داره دکترت برات چه ازمایش هایی بنویسه از من آزمایش هام حدود 800 تومن شد به غیر از ازمایش ژنتیک که اون ها رو تو مرکز دولتی انجام دادم نفری 100 تومن شد 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
عزیزم بستگی داره دکترت برات چه ازمایش هایی بنویسه از من آزمایش هام حدود 800 تومن شد به غیر از ازمایش ...

سلام ببخشید شما پیش کدوم دکتر میرین؟ آیا راضی هستین

من مشکلم شبیه شماست بچه دارم اما دو تا سقط هم داشتم  نمیدونم پیش چه دکتری برم؟

2706