2737
2739
نه نرفتم سونو 

منم نرفتم.هفته ی عشت رفتم سونوی قلب..علائمی مثل درد زیر شکم وله بینی که خدای نکرده نداری؟

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
منم نرفتم.هفته ی عشت رفتم سونوی قلب..علائمی مثل درد زیر شکم وله بینی که خدای نکرده نداری؟

لکه بینی..عذر هنگ کرده گوشیم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لکه نه .ولی درد پریود مانند دارم و کمر درد گفتم چون سابقه خارج رحمی دارم نگرانم 

لکه نه .ولی درد پریود مانند دارم و کمر درد گفتم چون سابقه خارج رحمی دارم نگرانم 

کمر درد طبیعیه..البته وقتی که شدید نباشه ومداوم..اگه باستراحت خوب بشه مشکلی نیس..عزیزم اگه سابقه خارج رحمی داری باید زودتر بری دکتر خب..چک کن خیالت راحت شه

2731
2738