2737
2739
ببین نظرتو بگو!  من روز تخمک گذاریم دل درد داشتم! بعدش تورم شدید کردم الانم معده ام داره میسوز ...

یعنی بچه داری؟ 

خب تو بهتر از من حالات خودتو می دونی. از روز تخمک گذاریت چند روز گذشته و چه وقتی رابطه داشتی؟ چند روز قبل یا بعد از تخمک گذاری؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوشبحالتون ک باردارید و منتظر اومدن بچتون منم مث شما باردارم اما بخاطر مشکلات زندگیم وشوهربد از خدا ...

نگو.اینو.تو روخدا..چطور دلت میاد

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2740
من یه پاییم درد میکنه  بیشتر نگرانم

هفته چندی؟ با دکترت مشوت کن..به من یه پماد داد براشبا..من بیقراری پاهم دارم

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
راست میگی من از غصه خارج رحمی رو این دنیا انگار نیستم 

ولی خب برای دیدن ساک برو دکتر. من اگه بودم تا حالا صد بار رفته بودم. چه دل بزرگی داری دختر. 

ان شاءالله که قدمش خیر باشه براتون. 

ولی خب برای دیدن ساک برو دکتر. من اگه بودم تا حالا صد بار رفته بودم. چه دل بزرگی داری دختر.  ا ...

من هی میخوام برم شوهرم میگه صبر کن مطمنم خارج رحمی نیست .چون کمر درد هم دارم میگه استراحت کن مطب اینور اونور نرو. 

من هی میخوام برم شوهرم میگه صبر کن مطمنم خارج رحمی نیست .چون کمر درد هم دارم میگه استراحت کن مطب این ...

واااااااا مگه من که تو هفته ی پنج رفتم يا اين همه آدم میرن نگران خارج رحمی ان؟ همه میرن ساکو ببینن و قلبو دیگه. 

2706