2737
2734
عنوان

لاغری با طب سوزنی کسی انجام داده؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49705 بازدید | 48 پست
من ۵ هفته رفتم که گفت باید هر هفته دو کیلو کم کنی اما من کلا سرجمع سه کیلو کم کردم و دیگه استپ کرد ج ...

من قم زندگی میکنم

مال من هفته ای ۲ جلسه ست و هر جلسه ۲۴ تا سوزن میزنه و نیم ساعت با برق و نور میمونه

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
خیلیییی گروووون گفته من مشهدم چندجا هم پرسیدم اصلا این قیمت نجومی نگفتن من خودم پارسال رفتم جلسه ای ...

الان جلسه ای ۸۰ تومنه که ۲۰ جلسه میشه ۱ میلیون و ۶۰۰ ولی من پک لاغری گرفتم ۲۰ جلسه ۱و ۲۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قم زندگی میکنم مال من هفته ای ۲ جلسه ست و هر جلسه ۲۴ تا سوزن میزنه و نیم ساعت با برق و نور میمون ...

من ۲۰ دقیقه برق بود سوزنای گوشمم که گفتم ۲۰ تا سوزنای موضعی هم که یادم نمیاد چندتا بود که به برق وصل میکرد زیاد بود ولی که میزد یه شکم پهلو انگشت پا بازو گوش و سرم

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
من انجام دادم ١٢ جلسه رفتم چند سال پيش زياد گرون نبود فكر كنم جلسه اى ٥٥ تومن بود اما فقط ٢ كيلو لاغ ...

اهان، ممنون عزیزم که جواب دادی🤗

2728
الان جلسه ای ۸۰ تومنه که ۲۰ جلسه میشه ۱ میلیون و ۶۰۰ ولی من پک لاغری گرفتم ۲۰ جلسه ۱و ۲۰۰

نمیدونم پس لابد گرون شده فقط خداکنه نتیجه بگیری

نمیدونم پس لابد گرون شده فقط خداکنه نتیجه بگیری

خدا کنه، جور کردن پولشم فعلا توش موندم حسابی😁دعاکنید جوربشه و نتیجه بگیرم🤲🏻😢

من ۲۰ دقیقه برق بود سوزنای گوشمم که گفتم ۲۰ تا سوزنای موضعی هم که یادم نمیاد چندتا بود که به برق وصل ...

اهان

اشتهات کم نشده بود اصلا؟

اینجا مورد موفق زیاد داشتن، میگفت یه مرده ۵ سایز کم کرده.مثلا از سایز ۵۰ شده ۴۲

2738
اهان اشتهات کم نشده بود اصلا؟ اینجا مورد موفق زیاد داشتن، میگفت یه مرده ۵ سایز کم کرده.مثلا از سای ...

اونجا هم مورد موفق زیاد داشت منتهی از شانس خوب من رو من جواب نداد

اشتهام زیاد نبود هله هوله زیاد میخوردم و بی تحرکم دیگه هله هوله گذاشتم کنار اما تازه میخام باشگاه ثبت نام کن پارسال ۷۱ بودم الان ۶۵ اما باید بشم ۵۵

عجیب من سالم میخورم اما پرخوری عصبی دارم، دکتر کرمانی رو دازم پیجش رو دنبال میکنم، من قبلا رژیم موف ...

من با رژيم اينترنتى دكتر كرمانى ١٣ كيلو وزن كم كردم پرخورى عصبى ندارم ولى هم كم كارى تيروئيد دارم هم كورتون مصرف ميكنم هم قرص ضد باردارى مجبورم بخورم تا پريود بشم كه همه چاق كنندس 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
اونجا هم مورد موفق زیاد داشت منتهی از شانس خوب من رو من جواب نداد اشتهام زیاد نبود هله هوله زیاد می ...

دعا کن منم برسم ۶۵

خواهرشوهرم ۱۰۰ کیلو بود رفت معدشو اسلیو کرد الان شده ۶۷ کیدو😐

دیگه منو تصور کنید دیگ

من با رژيم اينترنتى دكتر كرمانى ١٣ كيلو وزن كم كردم پرخورى عصبى ندارم ولى هم كم كارى تيروئيد دارم هم ...

اره بازم خیلی خوب کم کردی

منم کم کاری تیرویید دارم و سوخت و سازبدنم دکترم گفت بشدت پایینه

دعا کن منم برسم ۶۵ خواهرشوهرم ۱۰۰ کیلو بود رفت معدشو اسلیو کرد الان شده ۶۷ کیدو😐 دیگه منو تصور کن ...

مرسی عزیزم 

به جاش تردمیل میخریدی خو

مرسی عزیزم  به جاش تردمیل میخریدی خو

تردمیل هم رفتم، بدتر بعد ورزش بیشتر میخوردم، مشکلم اشتها و بی ارادگیمه، برام دعا کن منم برات دعا میکنم

تردمیل هم رفتم، بدتر بعد ورزش بیشتر میخوردم، مشکلم اشتها و بی ارادگیمه، برام دعا کن منم برات دعا میک ...

حتما عزیزم 

سبوس برنج قهوه ای بخر هروخت گرسنه شدی بریز تو یه لیوان شیر و بخور

غذا نخور میکه بخکر تنقلات نخور چاییتووخالی بخور فند و شکلات نخور 

اب خالی نخور یکم ابلیمو قاطی کن تو بطری هروخت تشنه شدی بخور 

باشگاه برو بعدش گرسنه شدی سیب زمینی اب پز خالی یا سینه مرغ ابپز یا اب کرفس یا میوه سیب بخور اینا چاق نمیکنه

2706