2726
عنوان

لاغری با طب سوزنی کسی انجام داده؟؟

49111 بازدید | 48 پست

رفقا خودتون یا اطرافیان کسی باطب سوزنی و کم شدن اشتهاش لاغر کرده؟ هزینش چقدره؟ و چندکیلو لاغر شده؟

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من رفتم نتیجه نداد چون قبلش رژیم گرفته بود و بیشتر برای خیلییی چاق ها جواب میده البته که بازم بدن هر ...

ببین من الان یه جلسه رفتم جلسه دوممه۲۰ کیلو حدودا اضافه دارم،شما چقدر هزینه کردی؟ چندتا سوزن زدن و کجاها؟ جریان الکتریکی ونورقرمز هم میزاشتن یانه؟

من میشناسم کسی که لاغر شد ولی اونجا ک رفته بود بهش رژیم خیلی کم کالری هم داده بودن😒 من اگه بتونم اون رژیمو بگیرم خیلی لاغر میشم بدون هیچ کار دیگه ای. حس میکنم اون هم بیشتر واسه رژیمه لاغر شده بود

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

با همین یه جلسه هم خیلی اشتهام کم شده

برای من ۴ تا توی هرگوشم

دوتا رو صورتم

دوتد رو دستام

دوتا رو پاهام 

و ۱۰ تا رو شکمم زد

برق هم گذاشت رو شکمم با نور قرمز

من انجام دادم ١٢ جلسه رفتم چند سال پيش زياد گرون نبود فكر كنم جلسه اى ٥٥ تومن بود اما فقط ٢ كيلو لاغر شدم اونجور كه فكر ميكنى لاغر نميكنه آخرشم كمردرد شديد گرفتم ديگه نرفتم همون ٢ كيلو هم برگشت، هيچى مثل اصولى غذا خوردن وزن كم نميكنه بهمراه روزى نيم ساعت پياده روى من پيشنهاد ميكنم يه سر به سايت دكتر كرمانى بزن ضرر نميكنى 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
ببین من الان یه جلسه رفتم جلسه دوممه۲۰ کیلو حدودا اضافه دارم،شما چقدر هزینه کردی؟ چندتا سوزن زدن و ک ...

من ۵ هفته رفتم که گفت باید هر هفته دو کیلو کم کنی اما من کلا سرجمع سه کیلو کم کردم و دیگه استپ کرد جواب نداد اول واسم سه جلسه تو گوش زد بعدشم دو جلسع علاوه برگوش موضعی هم زدم شکم پهلو نور قرمز نه فقط جریان الکتریکی سوزنایی که اون یه هفته تو گوشم می موند تقریبا هر گوش ده تا

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
۲۰ جلسه رو گفت ۱ میلیون و ۲۰۰ نظرتون؟

خیلیییی گروووون گفته من مشهدم چندجا هم پرسیدم اصلا این قیمت نجومی نگفتن من خودم پارسال رفتم جلسه ای سی تومن ولی فکر نکنم اینقدر گرون شده باشه الان

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
من انجام دادم ١٢ جلسه رفتم چند سال پيش زياد گرون نبود فكر كنم جلسه اى ٥٥ تومن بود اما فقط ٢ كيلو لاغ ...

عجیب

من سالم میخورم اما پرخوری عصبی دارم، دکتر کرمانی رو دازم پیجش رو دنبال میکنم، من قبلا رژیم موفق داشتم ولی بعد از چندسال اروم اروم چاق شدم و یهو متوجه شدم

2706