2737
2739
عنوان

شیرنخوردن نوزاد

202 بازدید | 24 پست

سلام

پسرم ۳ماهشه یکماه بدون هیچ علتی بیقرارشده ازصبح ک بیدارمیشه گریه میکنه تاشب ک بخوابه.

شیرهم نمیخوره نه سینه میگیره نه شیشه درحالی ک قبل ازین هم بسیار ارام بود وهم شیر خوب میخورد.

مشکل جدی ک داره اینه به حالت دراز کش بغلش میکنم جیغ میزنه وگریه میکنه  وفقط درصورتی ارام میشه ک راست بغلش کنی و سرش روی شونه باشه.

کسی براش پیش اومده راهنماییم کنه.

الان وزن کم کرده چون شیرنمیخوره.

ممنون

آخی یاد پسرم افتادم 

عزیزم رفلاکس پنهان داره 

اسید معدش میاد تا گلوش میشوزونتش 

وقتی صاف نگهش میداری باعث میشه کمتر ترش کنه تا دراز کش 

و اینکه شیر نمیخوره چون تا میخوره معدش اونو اسیدی میده بالا 

مادرم خورد زمین و جگرم تیر کشید........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیطنته 

دکتر به دوست من گفته بود شیطونی بچهات گل کرده 

تو تاریکی تو اتاق خلوت تو خواب به بچه شیر می داد تا چهار ماه یعنی اون از چهارماهگی تا هشت ماهگی اون طوری بود گاهی سرپا شیرش می داد کلی زحمت کشید تا بالخره درست شد 

جدیدا انگار مد شده همه تو امضاشون می نویسن مذهبی ها ریپلای نکنن 😌 من مذهبی ام و عقیده خودم برام مهمه اما به کسی کاری ندارم چون عقیده همه برای خودشون محترمه ☺ دوستای گلم از این حرفتون دلم می گیره چون خیلی برام پیش اومده که به خاطر کارها و رفتارهایی که مطابق عقایدم بوده به دوستان و آشنایان جواب پس دادم و انتقاد شنیدم درحالیکه کارم اونارو آزار نمی داد و فقط مربوط به شخص خودم بود ☺ می خوام بگم فقط مذهبی ها نیستن که تو کار بقیه دخالت می کنن بقیه هم بله 😏 البته متاسفانه 😐 لطفا به جای اینکه بگین مذهبی ها ریپلای نکنن بنویسین اگه مخالف منی ریپلای نکن به نظرم بهتره 😘 مثلا یکی تاپیک زده بود که چیکار کنم هم حجابم کامل باشه هم سنجاق روسریمو خراب نکنه عزیزان اگر راهکار دارین بگین اگه نه لطفا ننویسین که چندتا تار موی شما اگه بیاد بیرون اتفاقی نمیفته و...😍بیایید کلا به عقاید همدیگه احترام بذاریم😍
2728
شیطنته  دکتر به دوست من گفته بود شیطونی بچهات گل کرده  تو تاریکی تو اتاق خلوت تو خواب به ...

اصلا شیرنمیخوره

تمام شرایط روامتحان کردم درازش میکنم شیربخوره گریه بی قراریاش شروع میشه

2740

با توجه به علائمی ک نوشتی رفلاکس داره و شما باید حتما شیوه شیردهی و تغییر بدی چون اگه از الان نسبت ب شیر بدقلق. بشه بعدا غذادادن بهشم سخت میشه واست.

اول حتما سرش و دراز کش قرار نده موقع شیردادن حتما بالاتراز بدنش باشه چون بچه های رفلاکسی دست خودشون نیست شیر به سمت بالا حرکت میکنه اگه درازکش باشن و معدشون شدیدا میسوزه بخاطر همینه گریه میکنن و شیر نمیخورن.

دوم حتما ببرش دکتر تا داروی مناسب بهش بده.من رانیتیدین میدادم عالی بود.اما حتما برو پزشک تجویز کنه عزیزم.

سوم براش زیره سیاه دم کن و یه قاشق چایخوری بهش بده بخوره مقوی معده هست و سوزش و برطرف میکنه باعث میشه میل ب شیرخوردن پیدا کنه.

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  
اصلا شیرنمیخوره تمام شرایط روامتحان کردم درازش میکنم شیربخوره گریه بی قراریاش شروع میشه

واضحه که رفلاکس داره.

من اونقدر بچه ی رفلاکسی اطرافم بوده که دیگه متخصص رفلاکس شدم😀

اولین قدم اینه که خودتون چیزهایی که رفلاکس رو تشدید میکنه نخورین.

قدم دوم اینه که ببرنش پیش یه فوق تخصص گوارش اطفال(دکترهای متخصص اطفال زیاد از رفلاکس سر در نمیارن)

اگر دکتر دارو تجویز کرد حتما استقاده کنین.

بعد از دوهفته اگر کامل رژیمتون رو رعایت کنین و دارو هم مصرف کنه بیشتر از 80 دذصد بهبود پیدا میکنه ان شالله

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛