2733
2734
عنوان

هرکی تحویل سگ نگیره بیشتر احترامش میکنن😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 43 پست

اخ اخ گفتی خواهر.جاری من تو جمع بدترین رفتارو با مادرشوهرم داره .اصلا محلش نمیذاره اما تا پاشو میذاره خونه مادرشوهرم هزااااااااار بار بهش غذا تعارف میکنن.نیفهمم چی میگی.شما هم لطفتو کمتر کن و کمتر تحویل بگیر اصلا رو نده باهات شوخی کنن.اصابم خرد شد عجب بیشعورین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شما میری؟مگه دختر نداره؟

برفرض اگه میخوای بری بگو اگه بقیه جاریها میرن منم چند ساعت میرم

الکی چرا خودتو عذاب میدی خب،از ۳ تا ۱۲😑

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2728
بقران چنان با بقبه ب احترام اومکقت میرو ن و میان سلام بهم نمیدن دلم م بشینم گریه کنم هم از خستگی هم ...

خب عزيز دلممم هميشه اولويت خودتو وبچت باشه الآن ميتونستي به خاطر بچع بهونه بياري نري

حقته.

هر چیزی حد و اندازه داره.

مگه دور از جونت حمالی؟

خوبی کردن هم به اندازه ی خودش😏

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
دیگه بریدم خدا جوابمو نمیده ابجی

تو هم دیگه زیاد تحویل نگیر اونارو منم خیلی دوسشون داشتم احترام میزاشتم دیدم خودشونو گرفتن منم فاصله گرفتم الان خودشون میان سمتم بخدا کم محلی جواب میده 

2740
حقته. هر چیزی حد و اندازه داره. مگه دور از جونت حمالی؟ خوبی کردن هم به اندازه ی خودش😏

اره بقران خاک برسرم ک 3 رفتم اخه زنگ زد جادوگر خ شوهرم ک بیا میگم چ ا فلانیا رفتن میگه ماباتو راحت تریم میخاستم بگم خر حمالتونم اخه خیر سرم فامیلم

اره بقران خاک برسرم ک 3 رفتم اخه زنگ زد جادوگر خ شوهرم ک بیا میگم چ ا فلانیا رفتن میگه ماباتو راحت ت ...

عزيزمم خودتو ناراحت نكن خودتو سرزنش نكن از أين به بعد راه تو پيدا كن

اره بقران خاک برسرم ک 3 رفتم اخه زنگ زد جادوگر خ شوهرم ک بیا میگم چ ا فلانیا رفتن میگه ماباتو راحت ت ...

ناراحت نباش دیگه عزیزم.

ولی برات درس عبرت بشه.

دیگه از این به بعد همونقدری کار کن که وظیفته نه بیشتر.

خوبی که از حد بگذرد ابله خیال بد کند

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖