2733
2734
عنوان

هرکی تحویل سگ نگیره بیشتر احترامش میکنن😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقته بعد کلی دختر و عروس چرا همش تو میری؟؟؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
2728
منم خواهرشوهرام جاریمو که میبینن انچنان دست و پاشونو گم میکنن که بیا و ببین..جالبه همین جاریم چه دعو ...

اونا غریبن چنان بفرما و بشین منو انگار خر حمالم بسکه خودم خاکبرسرم همینا دوروز دیگه کونشونو طرفم میکنن 

حقته بعد کلی دختر و عروس چرا همش تو میری؟؟؟

دختر ادمی نداره همه طلاقین زنگ زدن منه خاکبرسر رفتم شوهرم طرفمه میگه بسپار بخدا الانم نیس دیگه شکستم دارم گریه م گوشیم خیسه

2740
اونا غریبن چنان بفرما و بشین منو انگار خر حمالم بسکه خودم خاکبرسرم همینا دوروز دیگه کونشونو طرفم میک ...

تقصیره خودته عزیزم.تو این زمونه هر چی بیشتر خوبی کنی بیشتر تو سری میخوری.خودت به خودت احترام بزار تا اونام یاد بگیرن.

عیبی نداره خودتو ناراحت نکن از فردا کمتر برو بهانه بیار بگو مریض شدم نمی تونم

دیشب کمرم راست نمیشد گفتم پیر زن گناه داره امان از دختراش بقران سگن امشب دیگه اعصایم خرد شد ورداشته لیوان چای منو دادجاریم 

دختر ادمی نداره همه طلاقین زنگ زدن منه خاکبرسر رفتم شوهرم طرفمه میگه بسپار بخدا الانم نیس دیگه شکستم ...

اگه شوهرت نرد خوبیه زنگ بزن بهش باهاش درد دل کن سبک بشی ما هرچی بگیم ی کلام التیام بخش شوهرت نمیشه

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
اگه شوهرت نرد خوبیه زنگ بزن بهش باهاش درد دل کن سبک بشی ما هرچی بگیم ی کلام التیام بخش شوهرت نمیشه

نیست اون بدبختم گیر اوردن رفته دخترشو ببره بیمارستان شب بمونه پسرا دیگش کارمندن بلانسبت از کونشون میخورن ما شغل ازاد فقط تو سری خور دلم تیکه تیکه از دستشون غریبم تو شهر  خدا اگه یار حقه جوابشونو بده

اخ اخ گفتی خواهر.جاری من تو جمع بدترین رفتارو با مادرشوهرم داره .اصلا محلش نمیذاره اما تا پاشو میذار ...

7 ساله هرچی خوبم بدی میکنن بقیه رو چشماشونن من ک جونمو میدم خاکبرسرم احترامی ندارمراست میگن دوستان ک خودم به خودم احترام نمیزارم