2733
2734
عنوان

دهه شصتیها بیاااایئید

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 156 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار اشكاي چشمام بشه پابوسه راهت اي همه بودم و نبودم اي تمامم با تو بودن خيلي موجه ميشنيدم من 🤣🤣 ...

فرامرز اصلانی هم یه اهنگ داشت سوم دبیرستان بودم گوش میدادم الان یادم نیست

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
وای وای ما میگفتیم یا ما ها یاما سو 🤣🤣🤣

وااای اررره منم😝

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2731
عه خو پس هیچی تیرم به سنگ خورد😑😂😂😂

ولی بچه خوبی بود. اسمش حسام بود. بیچاره چقدر حرف زد باهام.خخخ. اصلا احساس میکنم اون زمان پسرا دخترا خیلی بهتر بودن . الان که فقط تو فکر بزن در رو و تیغ زدنن 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

بچه ها من اول دبیرستان بودم آهنگای اندی رو فقط با نوار کاست تو ضبط صوت شنیده بودم. دیدین صداش چقد رویاییه😂 بعد اولین بار ک ویدئو دیدم قیافه اندی رو تا چند روز شوکه بودم  فکر میکردم قیافه ش از اون تیتیش مامانی هاست 😂جا خوردم بد جور😑😑

خب خیلی خز بازی درمیوردم همش تعقیبش میکردم 😂😂😂زل +تعقیب +حکاکی رو در و دیوار و نیمکت کلاس خب طرف ...

من از مثبت دوپله اونورتر بودم

شبا با خواهرمینا میرفتیم دوچرخه بازی تو شهرکمون

خواهرم مثلا ۱۸ من ۱۵ 

خواهرم و دوستاش سرو گوششون میجنبید

پسرا منو صدامیکردن جواب نمیدادم فکر میکردن کر و لالم 🤭

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738
ذهن خواني ميكني داشتم پستي ميخوندم كه نوشته فقط ابي داريوش دوست داشتم من هم ان روزها فقط اصلاني و ...

آهنگ داهاتیه شادمهر

فریبا

من اهنگهاي اين پسره هم دوست داشتم اما امروز اسمش فهميدم 😁

🤣🤣🤣🤭🤭🤭

فرامرز اصلانی هم یه اهنگ داشت سوم دبیرستان بودم گوش میدادم الان یادم نیست

اگه یه روزی نوم تو    تو قلب من صدا کنه دوباره باز غمش میاد که تو رو مبتلا کنه😁😁

من از مثبت دوپله اونورتر بودم شبا با خواهرمینا میرفتیم دوچرخه بازی تو شهرکمون خواهرم مثلا ۱۸ من ۱۵ ...

یادش بخیر  من که هر پسری موهاش بلند بود و ژل زده عاشقش میشدم همش به دوستام میگفتم من تو روز عروسیمون به شوهرم میگم شلواری لی با کتونی بپوشه با پیرهن سفید و کت😎😎

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
یادش بخیر  من که هر پسری موهاش بلند بود و ژل زده عاشقش میشدم همش به دوستام میگفتم من تو روز عرو ...

واای من میگفتم شوهرم بلد نباشه برقصه باهاش عروسی نمیکنم

یه پیرهن شلوارای توسی نقره ای بود مکانیک بود اسمش

اونام خنده دار خوبی بود