2737
2734
عنوان

دهه شصتیها بیاااایئید

| مشاهده متن کامل بحث + 1468 بازدید | 156 پست
من عاشق سیاوش شمس بودم با اون موهای گوجه ایش

صحنهههههه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلم واسه اون روزا تنگه  کجا رفتن 😭😭😭😭

منم همینطور 😔

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

شاید باورتون نشه ما تا موقعی ک خواهرم ازدواج کرد اصلا تو خونه اهنگ گوش نمی دادیم. اصلا خیلی از خواننده هارو نمیشناختیم. فقط اسمی اگه عکسشونو میدیدیم نمیدونستیم کین.مامانم دوست نداشت میگفت برکت خونه میره

اما وقتی خواهرم عقد کرد سی دی اهنگ بود که میومد تو خونه. 😂😂😂😂😂

جمعه ها نوشابه شیشه ای گرفتن برای نهارو چرا نمیگی

وایی ما جمعه ها مثلا ناهار خوبمون تاس کباب  بود یکم ترشی هم میگرفتیم با چندتا نون تازه چقدر کیف میکردیم بعدشم مامانم یدونه بیسکویت ترد میاورد 16تا توش بود بین ما سه تا تقسیم میکرد یادش بخیر داداش بزرگمه همش نمیخورد وقتی ما بیسکویتمون تموم میشد میاورد جلومون پز میداد که من دارم هنوز

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
شاید باورتون نشه ما تا موقعی ک خواهرم ازدواج کرد اصلا تو خونه اهنگ گوش نمی دادیم. اصلا خیلی از خوانن ...

اخی چه حالی میده

من بابام اواخر دهه هفتاد افتاده بود رو دور روشنفکری خودش برامون سی دیه شو میاورد که چشم و دل سیر بشیم 🤣🙄

2740
وایی ما جمعه ها مثلا ناهار خوبمون تاس کباب  بود یکم ترشی هم میگرفتیم با چندتا نون تازه چقدر کیف ...

یه چیزایی میگی که میخوام خودمو بزنم

ینی اینکار دهه شصتیا بود من دارم هنوز 🤭🤭🤣🤣🤣🤣

اهنگای سندی 

چه مسخرن 

ولی اون موقع گوش میدادم و قر میدادم 

یکیش خ مسخره بود 

بابا اومده 

از راه اومده 

با کی اومده 

با یه خانوم اومده 

اون کیه باهاش 

چه ریزه اون چشاش 

بابا میخدنه باهاش

دست اونه تو دساش 

مامان بیا مهمون اومده 

بابای ما با یه خانوم اومده 

قشنگ تا اخر حفظم 

یعنی خاک تو سرم با اون سلیقم 😒😒😒😒😒

چه حال بهم زن و صد نی نی سایته

خیانت باباهه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
اخی چه حالی میده من بابام اواخر دهه هفتاد افتاده بود رو دور روشنفکری خودش برامون سی دیه شو میاورد ک ...

اسی خدا خیرت بده یاد دوران خوش زندگیم افتادم دوتا داداشام پیشم بودن الان دورن ازم 5ساله داداش بزرگمو از نزدیک ندیدم فقط با ایمو😢😢😢

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
اهنگای سندی  چه مسخرن  ولی اون موقع گوش میدادم و قر میدادم  یکیش خ مسخره بود  ...

میگفت شمسی خانم چه چشمای هیزی داره 🤣 دوز دختر باباش شمسی بود

خدا نکنه بخور نوش جونت اناناسم هست بدم؟😊

بده قربونش دستت

ولی با اینکه ده هشتادمین علاقه عجیبی دارم که توی دهه شصت هجری به دنیا مبومدم یا دهه هفتاد میلادی

احساس میکنم اون موقع همه چی شیرین بوده

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
اسی خدا خیرت بده یاد دوران خوش زندگیم افتادم دوتا داداشام پیشم بودن الان دورن ازم 5ساله داداش بزرگمو ...

میفهمم عزیزم 

من هم درد دوری کشیدم

هم ترس مرگ عزیزو دارم

خیلی سخته

انشالله به هم نزدیک بشید

برادر تکیه گاهه

2706