2733
2739
عنوان

دهه شصتیها بیاااایئید

| مشاهده متن کامل بحث + 1466 بازدید | 156 پست
تاس کباب 😀😀😀

تازههعه فیلم سینماییای عصر جمعه که یه هفته درمیون جنگ نفت کشها بود

مامانم پول میداد میرفتیم تخمه میخریدیم تو پاکت یا تو قیف

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تازههعه فیلم سینماییای عصر جمعه که یه هفته درمیون جنگ نفت کشها بود مامانم پول میداد میرفتیم تخمه می ...

ما لیوانی تخمه میخریدیم 😀یه لیوان میخریدیم مغازه دار میرخت تو پیرهنمون عین بقچه تا خونه😂😂😂😂 

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
من همه آهنگاشو دارم هنوز کلا با آهنگای جدید میونه ای ندارم😎

واقعا مسخرن 

یکی دیگه بود 

دختر حاجی عباس 

قر میده چپ و راست 

باباش خبر نداره 

همیشه اینجا اونجاست 😒😒😒😒

یعنی خاک تو سر باباش که دخترش هر جایی بوده نمی دونسته 😲😲😲

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️
ما لیوانی تخمه میخریدیم 😀یه لیوان میخریدیم مغازه دار میرخت تو پیرهنمون عین بقچه تا خونه😂😂😂😂&nbs ...

عاشقتم 🤣🤣🤣

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738
یادمه دوستم عاشق یه مهدی نامی بود رو جلد پلاستیکیه کتابش نوشته بود مهدی مهدی مهدی مهدی بعد یهو معلم ...

😂😂😂😂😂😂

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
وای من عاشق  اهنگش با لیلا فروهر بودم که تو کلیپش میرفتن تو جنگل. این بود متنش فک کنم مثل ...

لیلا هم جیگره😍😍😍😍😍

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

بچه ها واقعا خوش بحال خودمون كه لااقل يه دوره اي رو واقعا زندگي كرديم نه مجازي..

طعم زندگي رو همه جوره چشيديم هم غمشو هم شاديشو 

عشقشم اون وقتا عشق بود نه حالا

من خودم يكسال منتظر مي موندم تا عيد بشه و پسرعمم با يه نوار كاست پراز آهنگاي جديد عشقشو بهم نشون بده و تمام رويام بازي واليبال با اون روز سيزده بدر بود ..

2706