2733
2734

آیاقبلش باید برم حموم یاموهام خشک باشه؟ موهام یکم وز هست و راحت حالت نمیگیره.پرپشت هم هست.

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙

موهات خشک باشه

اگه سرم‌مو داری بزن قبل سشوار

بعد همه موهاتو با کلیپس بالا جمع کن

هی تیکه تیکه از پایین شروع کن سشوار کردن(باشونه گرد)

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نیاز به استحمام هس صبح برو ک موهات خشک بشه... با این شونه حلقوی ها از بالا ب پایین موهاتو شونه کن سشوارو هم همونطور با شونه حرکت بده

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂
2728
یبار رفتم یه آرایشگاه مسخره رفتم فقط سشوار کشید رو موهام گف بیا سشوار شد،الان تا میگن سشوار یادم اون ...

اره بابا کاری نمیکنن برامن ک موهام کوتاهه۵۰میگیره

2740
اگه نیاز به استحمام هس صبح برو ک موهات خشک بشه... با این شونه حلقوی ها از بالا ب پایین موهاتو شونه ک ...

امروز موهامو رنگ گذاشتم و رفتم حموم فردا نیاز نیست برم ولی فکرکردم بایدموهام خیس باشه

امروز موهامو رنگ گذاشتم و رفتم حموم فردا نیاز نیست برم ولی فکرکردم بایدموهام خیس باشه

نه خشک باشه

🤭نمدونم چه حکمتیه هروقت میام سایت،این تیکه شعر مدام تو ذهنم اکو میشه:سرزمییییینِ عجایب،کی غایبه کی حاضر😑😂